Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nasranej tank s lidskou duší - KEELHAUL (USA) dorazí na Sedmičku

Nasranej tank s lidskou duší - KEELHAUL (USA) dorazí na Sedmičku

tisková zpráva

autor: redakce | 6. 12. 2009, 21:22:48 | návštěv: 900 | reakcí: 0

KEELHAUL (USA, Hydrahead)

ZKOUŠKA SIRÉN

Praha, Klub 007 Strahov
9. prosince 2009
Start 20.00, vstup 250 Kč

Keelhaul jsou pro undergroundovou metalovou scénu stejnou veličinou, jako Voivod pro tu mainstreamovou. Respektovaný válečníci mnoha bitev, jejichž ostří nikdy nezrezlo. Parta, která ovlivnila celý legie skvělejch kapel, ale která se pro oko běžnýho publika vždycky pohybovala tak trochu mimo radar. Skrytá perla.

Čtveřice vizionářů se dala dohromady v roce 1997 v Clevelandu a od začátku svý cesty působila jako zjevení. Způsob, jakým Keelhaul kříží hardcore, metal, sludge a noise, je totiž výjimečnej. V jejich skladbách se zaručeně ztratíte nejen na první poslech, ale často i na ten desátej a dvacátej. Nesmírná členitost muziky Keelhaul ale kupodivu nepůsobí odtažitě a uzavřeně - naopak. Díky neuvěřitelný energii, která se line všema nahrávkama, působí kapela jako zdivočelej, nasranej tank s lidskou černou duší. Je jedno, že nerozumíte tomu, co po vás tahle zběsilá mašina chce. Důležitý je, že se buď máte klidit z cesty, nebo se přidat k ní. Keelhaul jsou nebezpečnej mutant z jiný dimenze, kterej mluví svojí vlastní řečí, ale její přízvuk a dikce a jsou vám přesto srozumitelný. A když při poslechu jejich desek ucejtíte mrazení v zádech a strach z neznámýho, je to naprosto běžná reakce.

Poslední album Keelhaul se jmenuje dost příznačně „Keelhaul's Triumphant Return to Obscurity" a vyšlo letos na Hydrahead. Kapela ho vůbec poprvé ve svý kariéře představí v Praze: 9. prosince v klubu 007 ve společnosti Zkoušky sirén.

Keelhaul: http://www.myspace.com/mykeelhaul

Zkouška sirén: http://www.myspace.com/zkouskasiren

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

KYEO: www.kyeo.net

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek