Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Empire State Tour 2010 & Hradec Králové

Empire State Tour 2010 & Hradec Králové

tisková zpráva

autor: redakce | 16. 12. 2009, 13:14:12 | návštěv: 675 | reakcí: 0

EMPIRE STATE TOUR 2010

Datum: 12. 01. 2010

Místo:   Hradec Králové

Klub:     RC Strojovna

Start:    20:00

 

Empire State Tour 2010 - to je název lednového turné dvou zvučných kapel světové hardcore scény z USA i Evropy. Mluvíme o nováčcích z newyorkských ulic se jmenovkou Olde York, kteří vydali v letošním roce u italského labelu Countdown Rec. svůj první debut s názvem Empire State. Olde York je 4členná kapela nové vlny NYHC scény prezentující se starým zvukem a nábojem jako například Agnostic Front, Warzone, Blood For Blood apod.

Druhá spřátelená partička je The Vendetta z Itálie, která má v plánu se představit ještě nepoznanému publiku i přesto, že měla možnost se už několikrát v ČR ukázat. Backstreet rock'n'roll jež tahle banda drtí je mix hardcore, punk, metal a rock'n'roll s energií na maximum. Přes všechny možné změny v kapele se The Vendetta dostala do popředí díky spolupráci s Danny Diablo (aka Lord Ezec - Skarhead, Crown of Thornz, Icepick) a dalšími velkými jmény z podsvětí NYHC.

Jako support přijedou do Hradce dvě syrový bandy z Prahy. Crosscheck a P:N:S, kteří si své jména budují na české scéně už několik let.

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek