Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

HC-punková parta  DRÖMDEAD z Venezuely hned po novém roce v La Putika

HC-punková parta DRÖMDEAD z Venezuely hned po novém roce v La Putika

netisková zpráva

autor: redakce | 24. 12. 2009, 09:03:11 | návštěv: 1001 | reakcí: 0

3.1.2010 hradec Králové la putika
start 20:00
DRÖMDEAD (venezuela)
EXORCIZPHOBIA (trutnov)zdravím, hnedka s příchodem nového roku bych si vás dovolil pozvat na koncert¨do hradecké La Putiky (bývalé el-diablo).
Jako předkapela se představí mladá trash metalová kapela EXORCIZPHOBIA z Trutnova. Kapela mastící nekompromisní thrash v duchu staré dobré Metallicy nebo Slayer. Mladá a nadějná a doprdele kopající kapela, která rozhodně zaujme.
www.myspace.com/exorcizphobia

A jako hlavní kapela je parta kluků z daleký a pro nás dost exotický VENEZUELY, konkrétně přímo z Caracasu. DROMDEAD, kteří mastí hardcore punk 80let v duchu Discharge, Chaos UK, Tampere SS a nebo například Kaaos. Tři akordy, černá uniforma,kůže a železo jsou znaky pro tenhle večer...
www.myspace.com/dromdead


LA PUTIKA CLUB - www.laputika.cz
INSTINCT BOOKING AGENCY - http://instinct.czechcore.cz


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek