Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Poraženej vítěz se zdviženejma rukama nad hlavou dal dohromady kamarádský mp3 release

Poraženej vítěz se zdviženejma rukama nad hlavou dal dohromady kamarádský mp3 release

netisková zpráva

autor: redakce | 2. 01. 2010, 08:26:31 | návštěv: 988 | reakcí: 1

Mám celkem dost kámošů, kteří doma něco tvoří a tak mě někdy na začátku října, pár dní potom co jsem přijel do Stockholmu, napadlo dát všechny ty naše věci dohromady a propojit je tak do jednoho celku - udělat malou kompilaci.

Koncept byl jasnej - dát dohromady věci, se kterejma jsme kdysi začínali. Věci, ze kterejch je i teď - po tý době - cítít ten obrovskej impuls a prvotní nadšení NĚCO TVOŘIT.

Dětskej pokoj, kytara nebo klávesy, počítač, levnej mikrofon a nulový zkušenosti s tím, jak se to nahrává a jak to má vůbec vypadat. Náš svět. Náš vesmír. Do it yourself přístup a dávání věcí do pohybu. Přesně tak jak to máme všichni moc rádi. Ze sedmi statečnejch je nás nakonec osum a i když se na spoustu věcí, které jsme kdysi nahráli, teď díváme s úsměvem, víme, že nám šla karta jak blázen a bylo to úplně nejvíc čistý, upřímný a autentický období...

Myslím, že bude dost zajímavý sledovat ten další vývoj a vůbec celej proces toho, co se v nás odehrává teď. Tu celou cestu - časem. Proto taky zůstává všechno otevřený. Už teď je totiž jasný, že my v tomhle budem a hlavně chcem pokračovat...

pohled zpět (mp3 release)8 tracks
27:46
35,4 MB mp3

http://waawe.blogspot.com/2009/12/kompilace.html

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
dav
5. 01. 2010, 13:27:44
fajn nápad!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek