Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

	Zaoceánští giganti HATEBREED, BLEEDING THROUGH + support vystoupí 11. února v Praze!!

Zaoceánští giganti HATEBREED, BLEEDING THROUGH + support vystoupí 11. února v Praze!!

tisková zpráva

autor: redakce | 20. 01. 2010, 21:01:53 | návštěv: 733 | reakcí: 0

HATEBREED (usa)

BLEEDING THROUGH (usa)

+ support

----------------------------------------------------

Čtvrtek 11.02. 2010, Praha - ABATON

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Libová sestava se nám chystá do Abatonu, považte sami: HATEBREED, BLEEDING THROUGH a to stále ještě čekáme na potvrzení náhrady za vypadnuvší All Shall Perish. HATEBREED se u nás naposledy představili vloni v červnu a sama kapela si pražský koncert náramně pochvalovala, neboť díky dispozicím klubu na Chmelnici si připadala jako ve svých začátcích. Malý klub narvaný k prasknutí, těsný kontakt s davem a elektrizující atmosféra. Pro HATEBREED, kteří jsou již zvyklí na větší haly to byl, podle jejich vyjádření, skvělý zážitek a tak trochu flashback do minulosti.

Nyní se nekorunovaní králové moderní hardcorové scény vracejí zpět a společně s BLEEDING THROUGH a dalšími dosud nepotvrzenými kapelami vystoupí 11. února v Praze v klubu Abaton, který taktéž dokáže být tou správnou hardcorovou arénou.

HATEBREED už nějaký ten rok, nadneseně řečeno, kralují světové hardcorové scéně, alespoň co se fanouškovského zázemí týče. Jejich typickým znakem je brutální, přímočarý hardcore, který se bez zbytečných kudrlinek strefuje přímo doprostřed hlavy a doslova svádí k masovému stage divingu nebo divokým circle pitům. HATEBREED tak lze bezesporu brát, ještě společně s TERROR, jako právoplatné nástupce legendárních HC bardů jako jsou AGNOSTIC FRONT, SICK OF IT ALL nebo CRO MAGS.

Družina kolem frontmana Jameyho Jasty si však svůj úspěch tvrdě odpracovala. Stojí za nimi stovky odehraných koncertů po celém světě a život strávený nekonečným cestováním. Těžko říci, jestli si po vydání prvního alba Satisfaction is the Death of Desire dokázali představit, kam až dosáhnou. Definitivní zlom nastal s deskami Perseverance (2002) a The Rise of Brutality (2003), po nichž následovala turné se Slayer, Napalm Death nebo Deftones a HATEBREED se tak definitivně dostali do širokého povědomí vyznavačů tvrdé hudby.
V minulém roce jim vyšlo nejprve tributní album „For The Lions", na kterém vzdávají hold svým vzorům, takže zde nalezneme covery např. od Seupultury, Agnostic Front, Metallicy nebo Mistfists, aby na něj navázali již kompletně autorskou deskou nazvanou prozaicky „Hatebreed".

Společně s HATEBREED se v Praze představí americká formace BLEEDING THROUGH, která již je v Abatonu téměř jako doma, neboť se zde v minulosti představila v rámci Hell On Earth Tour nebo následně Thrash and Burn Tour. Jejich agresivní metalcore, do něhož zapojili i klávesy, si brzy získal své příznivce ve Státech a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat ani na evropském kontinentu. Vše začalo s deskou „Portrait of the Goddess", pokračovalo přes „This is Love, This is Murderous" a končí u dosud posledního počinu „Declaration". V čem tkví kouzlo BLEEDING THROUGH? Asi v tom, že dokázali svou hudbou oslovit širší publikum, než jen ortodoxní hardcore/metalcore komunitu. Na jednu stranou vás svým agresivním a kousavým projevem dokáží totálně rozsekat, na druhou stranu nechybí ani silně melodické vložky, což v součtu dělá z BLEEDING THROUGH posluchačsky velmi vděčné těleso, jehož kariéra je stále na vzestupu a pokud se nestane nic neočekávaného, dočkáme se od této party ještě velkých věcí.

Vstupenky na koncert HATEBREED a spol. jsou k dostání ve všech běžných předprodejích. Více informací získáte na webu www.obscure.cz nebo tel. čísle 774 220 183.

Související linky:
www.myspace.com/hatebreed

www.myspace.com/bleedingthrough
www.obscure.cz
www.prostorabaton.cz
www.shindy.cz


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek