Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Kamenný obchod Day After se přestěhoval

Kamenný obchod Day After se přestěhoval

Oznámení

autor: Day After | 6. 09. 2006, 16:15:35 | návštěv: 1387 | reakcí: 0

Opět s menším zpožděním, ale přece - náš obchod v Praze je přestěhován! Od prvního května fungujeme na nové adrese v Karlově ulici (cca 200 metrů od Orloje). Tím také končí krátká éra Day After Recordstore na Bělehradské ulici. Chci poděkovat všem z prostoru Utopia a Galerii A.M. 180 za to že nám přenechali část prostor a pomohli nám tak uskutečnit utopii o dobrém punkrock recordstore v Praze. Bez vás bychom si nikdy neověřili že to funguje!

Pokud se ptáte na to jak jsme se ocitli na tak lukrativní adrese mezi prodejci zlata, ruských hodinek, vojenských čepicí a trik s Franzem Kafkou, je to jednoduché. Díky nabídce Šrouba z Emergency jsme dostali možnost podílet se na společném projektu který sdružuje prodejnu hudby a prodejnu se street, punk a rock'n'roll módou. Větší prostory nám umožnily naskládat tam víc krabic s deskama, CDs a zbylé dvě třetiny 40metrového prostoru vystlat oblečením a různými chic doplňky. Abychom se nehádali a zůstali styloví, rozhodli jsme se nový obchod pojmenovat Rocksters Music and Clothing.

V obchodě najdete tisíce titulů a CD/vinylu, DVD, kazety, trika, klokanky a dále tuny placek, nášivek, časopisy, plátěné tašky na LPs, oblečení od značek jako Lucky 13, Final, Lonsdale, atd.

Rocksters Music and Clothing
Karlova 25 (pasáž)
11000 Praha 1
(cca 200 metrů od Staroměstského náměstí, směr Karlův Most)

Otevírací doba:
Po - Ne: 10:00 - 20:00

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek