Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Brněnská crossover kapela Mashy Muxx vydává třetí desku

Brněnská crossover kapela Mashy Muxx vydává třetí desku

netisková zpráva

autor: redakce | 27. 03. 2010, 15:41:24 | návštěv: 696 | reakcí: 0


Brněnská crossover kapela Mashy Muxx chystá vydání svého třetího oficiálního alba, a to s názvem "Light". Novinka bude obsahovat 9 skladeb a několik remixů skladeb z předchozí desky Hoaxx (Indies Scope Records, 2006). Na nahrávce se objeví i řada hostů, jako Radek Malý z Model Bazaar, Ibe z Voodooyoudo nebo Ondřej Havlík z Mako!Mako. Pod tímto počinem bude rovněž podepsán přední český producent Ecson Waldes (Studio Biotech). 
Datum vydání byl stanoven na 23.4.2010, což je také datum brněnského křtu v domovské Staré Pekárně. Desku si však už dnes můžete  zakoupit dopředu, kapela na svém webu (www.muxx.cz) nabízí předplatitelům lisované CD v luxusním balení za velmi nízkou cenu, k tomu navíc volný vstup na brněnský křest.

Jiří Zrzavý
MASHY MUXX
http://www.muxx.cz
777 300 872
ICQ 286847940
skype: jurazrz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek