Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

AVAntýry @ RadioR.cz> AVAntýry s IDM > 30/03/2010

AVAntýry @ RadioR.cz> AVAntýry s IDM > 30/03/2010

netisková zpráva

autor: redakce | 29. 03. 2010, 13:53:20 | návštěv: 1048 | reakcí: 0


Nastavte uši a stříhejte s nimi! Ptáte se proč? Co je to za Avantýry? Stejně jako pan králík doprovází Alenku říší divů, vás bude doprovázet Marek Salamon krajinou snivé elektroniky. Děti skotačí na rozkvetlé slunečné louce, obloha je bez mráčku. Kruhy v obilí, rytmické odkapávání vody z kohoutku vyrůstajícího ze země osázené slunečnicemi, nikdo neví proč, ale nikomu to nepřijde divné. Žirafa hraje na rozladěný cimbál, hodiny bez ručiček vyťukávají pohyb slunce - sem a tam, v úterý 30. 3. ve 21:30 na radior.cz.

Pořad AVAntýry jsou zlý sinusoidy brněnského internetového Rádia R, pořad o jiné hudbě přehlížející jakákoliv žánrová omezení. Autoři se snaží představovat hudební bujení a pučení na pokraji zájmu, stejně tak novátorskou hudbu v rámci majoritou přijatých žánrů. Uši posluchače jsou tak vystaveny všemožné hudbě a „ne-hudbě", hlukům a hloučkům od extrémních i abstraktních poloh elektroniky a kytarové hudby, přes Novou a současnou vážnou hudbu, avantgardu a jazz různých podob až po kytarové experimenty, elektroakustiku, ambient a noise...

AVAntýry naladíš každé úterý v 21.30 na RadioR.cz. Jeden díl živého moderovaného bloku rovná se jedno téma, reflexe novinek ve světě hudebních alternativ, doporučení aktuálních koncertů a událostí...

AVAfterparty - navazující „neživý" stream hudby - pak chytneš ve čtvrtek od 23.00 a můžeš srkat až do 02.00. Jde o náhodný proud námi vybrané hudby všech barev.

http://www.facebook.com/pages/AVAntyry-Radio-R/319200913459?ref=ts
http://www.radior.cz
http://ava.chernobyl.eu
http://last.fm/group/AVA
http://bandzone.cz/fan/avantyryradior

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek