Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

MY AUTUMN v Brně!!! 18.4. se v Brně uskuteční další pokračování oblíbeného DEFACING festu

MY AUTUMN v Brně!!! 18.4. se v Brně uskuteční další pokračování oblíbeného DEFACING festu

tisková zpráva

autor: redakce | 4. 04. 2010, 11:11:43 | návštěv: 656 | reakcí: 0

- DEFACING fest vol. V
-
nedělě 18.4.2010
- Brno   Melodka club, enter 18:00, start 19:00     

MY AUTUMN (ru)  
SMASHED FACE 
MINCING FURY
FILTHY MINDS
CINZANA BIANCA


MY AUTUMN v Brně!!! 18.4. se v Brně uskuteční další pokračování oblíbeného DEFACING festu. Stane se tak v rámci tour EUROPEAN APOCALYPSE, které spolu jedou SMASHED FACE a ruští MY AUTUMN, kteří jsou zároveň nejzajímavějším deathcore spolkem, co za poslední dobu Brno navštívil. Koncert nebude zajímavý jen výběrem kapel, které jsou svým původem vázány na Brno, ale především křtem nového CD SMASHED FACE!    

MY AUTUMN  - St. Petersburg |  deathcore |
www.myspace.com/myautumnmetal
Kapela MY AUTUMN vznikla na jaře roku 2006 jako metalcorový projekt. Kluci dali dohromady první materiál a zhruba rok koncertovali, než na ně došla krize, personální změny a nakonec úplný rozpad. Zakládající kytarista a zpěvkák však nemohli žít bez muziky a tak začali shánět nové členy se seriózním přístupem. To se nakonec povedlo a začíná vznikat nový materiál, který neměl s předchozí tvorbou mnoho společného. Během následujícího roku kapela hojně koncertovala a hrála s takovými jmény jako jsou The Dillinger Escape Plan, Parkway Drive, Bring Me The Horizon, Despised Ion, Carnifex, Bleeding Through, War From A Harlots Mouth a dalšími. První oficiální materiál "Inexpressible Words" vydaný jako mini CD katapultoval MY AUTUMN do čela ruské moderní metalové scény a rovněž světová deathcore společnost přijala singl velmi pozitivně. V současné době kapela propaguje novinku "Lost Meridian", kterou můžete stáhnout zde: http://www.mediafire.com/?imtzfyiyrgg


SMASHED FACE - Vysočina | death metal / deathcore |
www.bandzone.cz/smashedface
SMASHED FACE fungují na scéně nějaký ten čas, takže většině metalových fanoušků jsou více či méně známou záležitostí. Kapela s dvěmi oficiálními alby, dvěmi evropskými a jedním ukrajinským tour je právě propaguje novou desku na společném tour s MY AUTUMN, kterou se chystají pokřtít a představit po půl roce na domácí půdě! Nahrávalo se u Rolanda Grapowa z Helloween / Masterplan, obal dělal světoznámý Killustration art.       MINCING FURY - Brno | grindcore / deathmetal | www.bandzone.cz/mincingfuryagcoqd Po personálních problémech a hybernačním období jsou zpět na scéně v plné síle. Proslulí vytěrači pódií :)  

FILTHY MINDS - Brno | hardcore |
www.bandzone.cz/filthyminds
True hardcore v NY stulu. Koncertní jistota a modla všech Brněnských hardcoristů.  

CINZANA BIANCA - Brno | death / core / comedy |
www.bandzone.cz/cinzanabianca
Nová brněnská sebranka parodující a prznící všemožné moderní žánry. Lahoda pro ucho i oko :D


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek