Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

European Apocalypse tour s fenomenálními MY AUTUMN v čele - hradecká La Putika

European Apocalypse tour s fenomenálními MY AUTUMN v čele - hradecká La Putika

tisková zpráva

autor: redakce | 4. 04. 2010, 12:35:22 | návštěv: 675 | reakcí: 0

EUROPEAN APOCALYPSE TOUR 2010


Ve čtvrtek 15. dubna 2010 bude Hradec Králové srovnán se zemí! Do klubu La Putika totiž zavítá European Apocalypse tour s fenomenálními MY AUTUMN v čele. Sekundovat jim bude jedna z nejlepších tuzemských metalových kapel - SMASHED FACE. Lokálními předskokany pak budou ostřílení pardubičtí deathmetalisté KLAN, které doplní HORROR VACUI z Týniště nad Orlicí.

MY AUTUMN existují od roku 2006 a Evropu křižují už poněkolikáté, dokonce se v minulosti stihli představit i v ČR. Jsou jednou z nejnadanějších ruských kapel a zároveň jednou z největších nadějí pro celosvětovou deathcore scénu. Hudebně jsou neuvěřitelně intenzivní, pestří a extrémně rychlí. Však je také pohání bubeník M. Mironov, který se jako první a jediný hráč z Ruska dostal do hledáčku prestižního bubenického webu sickdrummer.com. Zaručeně s vámi vytřou podlahu. Na konci loňského roku vydali skvělé album "The Lost Meridian", které nabízí volně ke stažení na http://www.mediafire.com/?imtzfyiyrgg

SMASHED FACE vyjíždí představit svou novou desku, kterou začátkem tohoto roku nahráli ve vyhlášeném studiu Rolanda Grapowa (Helloween / Masterplan) a jejíž obal má na svědomí světoznámý Killustration art. Stovky odehraných koncertů u nás i v zahraničí, a to i na akcích typu Brutal Assault, se velmi pozitivně projevují na jejich pódiové suverenitě.

Můžete očekávat to nejlepší, co současná česká scéna nabízí. Myslíme i na fanoušky z okolí Hradce Králové, proto celá akce začne už v 18 hod., aby mohla skončit nejpozději ve 22:20. Klub se nachází necelých 10 min. chůze od vlakového i autobusového nádraží. Díky tomu bude možné stihnout spoje, které jedou do:

- Pardubic ve 22:42
- Jaroměře ve 22:39
- Týniště ve 22:33
- Hořic ve 22:42
- Chlumce ve 22:45
- N. Bydžova ve 22:30
Zároveň se můžete těšit na soutěže o trička kapel, lahev dobrého pití a pod.

MY AUTUMN
http://www.myspace.com/myautumnmetal
http://www.mediafire.com/?imtzfyiyrgg extrémní deathcore masakr, Rusko

SMASHED FACE
http://bandzone.cz/smashedface

death metal / deathcore, Vysočina

KLAN
http://bandzone.cz/klan
death metal, Pardubice

HORROR VACUI
http://bandzone.cz/horrorvacui
death / rock, Týniště nad Orlicí klub


pořadatelé http://bandzone.cz/mordotua

LA PUTIKA CLUB - http://www.laputika.cz
INSTINCT BOOKING AGENCY - http://instinct.czechcore.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek