Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Angláni DJEVARA v českotěšínském Motorhousu spolu s Unna, Human Puppet a Social Party

Angláni DJEVARA v českotěšínském Motorhousu spolu s Unna, Human Puppet a Social Party

netisková zpráva

autor: redakce | 6. 04. 2010, 21:46:40 | návštěv: 925 | reakcí: 0

Když jsem někdy v lednu začal páchat tenhle koncert, vybičovalo mě k tomu několik impulsů: 1) Český Těšín mám rád, 2) Motorhouse neboli Ibiza je výborná hospoda. Underground jak prase (doslova), 3) Zase jsme něco chtěli spáchat s Human Puppet. No a protože Těšínu vládne partička, která nese název Máma Mrdá Maso a shodou okolností prostějovští kamarádi od Human Puppet, UNNA, vstoupili do klanu, bylo vystaráno o třetí kapelu.

Pak mi ale psal Orel z MMM, jestli bych tam nepřibral ještě anglány Djevara, se kterýma měl na ten den taky nějaký plány a já řekl že jo. Výsledek je - koncert silnejch kapel, který nikoho nenechaj v klidu. Djevara, pánové z Londýna, kteří se vzhlédli v hudbě Rage Against The Machine, Refused atd. a teď vydali novou desku THE RISING TIDE (Part 1): CORSA AL RIBASSO (2010).

Pak tu máme prostějovské chlapíky, kteří si říkají UNNA a hrajou překrásný post-rock/metal, hodně podobný tvorbě ISIS nebo Lvmen a loni přivedli na svět svůj první, eponymní demáč. Další pánové na holení je parta loutkoherců, kteří místo provázků používaj výhradně zvuk. Human Puppet, kteří se co nevidět vrhnou do studia jsou geniální fúzí Wollongong a Themy Eleven, můžem v tom slyšet i Unsane. nebo jiné zvrácenosti a rozhodně budou zvěstovat příchod apokalypsy.

Poslední je kapela, co má tohle všechno na svědomí, Social Party snažící se o hardcore se špinavým zvukem grunge, pod do nebe volající inspirací Neurosis, Akimbo nebo Harkonen. Jo a vydali desku ZBYTKY NAŠICH NADĚJÍ, na kterou zatím vycházejí příznivé recenze.


Související články

Le Christ Hypercubistic - Jak upaść, to w górę!
Social Party - Zbytky našich nadějí
Unna - Demo

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek