Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Bruntálští kulturní diverzanti chystají v Africe další akci

Bruntálští kulturní diverzanti chystají v Africe další akci

netisková zpráva

autor: redakce | 8. 04. 2010, 18:53:34 | návštěv: 845 | reakcí: 0

Vážení přátelé,

zase se něco chystá a neměli byste u toho chybět. Konkrétně příští pátek 16.4. v bruntálském klubu Afrika, který právě startuje svou novou éru pod novým vedením a naše podvratná skupinka kulturních diversantů (BrAK, CH.A.O.S., Dunky a naši další přátelé ve spojené spolupráci) u toho nebude chybět.
Na svůj první moravský výlet se chystá nová parta našich západočeských přátel, kteří si říkají (http://bandzone.cz/eadisharm) a které můžete znát z jejich domovských ansámblů Negero (basák Míra a kytarista Tchert) a Universal Young Musician (bubeník Pochy), což je samo o sobě zárukou hodnotného zážitku. Čekejte svižně odsypávající promakanou math-rockovou jízdu, základní trojčlenka kytara-basa-bicí, víc není potřeba, aby to správně vycházelo.
Další účastníci večírku MURKY AJAR (http://www.myspace.com/murkyajar) jsou z okruhu kolem agilního labelu MMM (http://mamamrdamaso.wz.cz), kde si taky můžete stáhnout povedené demo (recenze) a udělat si vlastní obrázek. Zdravě špinavá postpunková kytarovka s všudypřítomným sajkedelickým odérem, ostrý garážový rock´n´roll, kterému sluší i zasněné melodie. Hrají tam lidi z Tremola a DAT, takže není co řešit.
A za místní kope NOIR VOIR (http://bandzone.cz/noirvoir) - útvar, který tvoří akustická kytara, housle, baskytara a bicí, jež opisují minimální kruhy kolem svého individuálního jádra. Ve vnějším kruhu se pojí a prolínají, dle prvotní myšlenky, jež jim je vnuknuta zdánlivě náhodně. Jsou ovlivněni nespočtem hnutí, vnitřních i vnějších, jazz, matika, postrock a takový ty nej věci, co teď mladý baví, ale pejska z toho břicho nebolí. Nejlepší kapela, co se objevila tady u nás v horách od loňských sněhů.
Takže se třeba stavte nebo o tom aspoň řekněte svým lidem, měl by to být pěkný večírek.

Mějte se správně a žijte blaze              
Kuba O.


p.s.

v přípravě              
pátek 7.5.   BRUNTÁL-AFRIKA  HUMAN PUPPET+JÁ TAKY+ŠROUBY
pondělí 24.5. BRUNTÁL - AFRIKA WOODY ALIEN (PL) +support

program Afriky sledujte zde:  http://www.africapub.wz.cz/

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek