Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Klub ZaVraty oslaví zanedlouho 2 roky své existence

Klub ZaVraty oslaví zanedlouho 2 roky své existence

Newslleter

autor: Kolektiv klubu ZaVraty | 23. 09. 2006, 10:49:52 | návštěv: 1335 | reakcí: 0

Přinášíme vám pravidelnou dávku programových informací z Klubu Za vraty v Mostě.

Z říjnových akcí bychom chtěli vyzdvihnout koncertní zastávku Argentinců Argies, kteří se Za vrata vrací po více než roce v úterý 3.10.. Dalším koncertem kapel, které už jste v našem klubu mohli vidět, je vystoupení grunge partiček Bankhole a Head Down, které nás čeká v sobotu 7.10.. Zajímavým zážitkem by mohl být koncert, který se uskuteční v pátek 20.10., na kterém se představí crazy ska punková TroSka z moSka, blues´n´roll Dead Camel Blues Band, multi-instrumentální „kapela jednoho muže“ Plastic One Man Band a místní Dost Času. Pro fanoušky kytarové muziky je přichystán koncert kapel Sulk, Bugmen a Ememvoodoopöká, který se uskuteční v pátek 27.10.. A na sobotu 28.10. připravujeme party pro příznivce drum´n´bassu, jungle a hardteku v podobě produkce Lublin sound systemu.

Na závěr jsme si nechali - podle nás nejzajímavější - akci a zároveň oslavu druhého výročí oficiálního otevření Klubu Za vraty. MIGHTY ZA VRATY ska punk rock´n´roll FESTIVAL, který se uskuteční v sobotu 14.10. a kde se představí spousta vynikajících kapel. Vedle německých ska hvězd The Baboonz to budou Flaming cocks se svým turbo rock´n´rollem, ska punkoví 2v1, hororoví Phantoms On Fire, skáčkové kapelky Prague ska conspiracy a DiscoBalls, zástupci street punk scény Rude Guerilla a 4Debils, dále hard core punk kapela Compromis a k pestrosti festivalu přispějí Natotata! a ciTYK. Hrát se bude také v hospodě, kde se budou o zábavu starat Prague city lovers djs a jejich punkové a ska desky. Už teď si dovolíme tvrdit, že tento festival je v našem klubu akcí roku.

Klub Za vraty přežil další měsíc a jak už bylo zmíněno, brzy oslaví druhé výročí oficiálního otevření. Děkujeme za vaší pozornost a těšíme se na shledanou.

Sledujte program na našich stránkách. Případné změny a doplnění programu na poslední chvíli si vyhrazujeme!!!

Každý týden také rozesíláme připomenutí aktuálních koncertů prostřednictvím ICQ. Pokud máš zájem o tuto službu, přidej si Zavraty 341-848-957 do svého seznamu kontaktů.

HUDEBNÍ KLUB & GALERIE ZA VRATY
U ŠPEJCHARU 32, 434 01 MOST-VTELNO
Tel.: +420723555287
ICQ: 341848957
E-mail: info@zavraty.com
Web: http://www.zavraty.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek