Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Skvělá švédská hc/punková smečka Sista Sekunden se představí 27. května v brněnském Yachtu!

Skvělá švédská hc/punková smečka Sista Sekunden se představí 27. května v brněnském Yachtu!

tisková zpráva

autor: redakce | 27. 04. 2010, 12:53:52 | návštěv: 724 | reakcí: 0

Sista Sekunden nejsou na švédské  scéně žádní nováčci, členové kapely nabrali zkušenosti v různých spolcích tamní scény a v jejich řadách se můžeme setkat například i se členem legendárních Intensity. Kapela samotná se zformovala v roce 2005 a od té doby brázdí koncertní pódia nejen na starém kontinentu, ale dvakrát už zavítala i do zámoří. Kapela bude na aktuální koncertní šňůře propagovat čerstvé album ÅLDRAS MED STIL, které vychází těsně před začátkem tour, v jehož rámci se představí i na našich pódiích. Kapela drtí rychlý, nekompromisní a nakopávající hc/punk zahleděný k osmdesátkovému hardcore. I přes rychlost a agresivitu svého soundu dokáží vše kombinovat s melodickým a chytlavým drivem. Sista Sekunden to není žádný naivní punkrock, ale poctivý agresivní punk pro náročnější uživatele. Kapela naprosto přesně ví co chce a svou ideu pak dokáže deklarovat i ve své muzice. Koncertní show pak připomíná rozjetou lokomotivu, která se nedá zastavit.

Co by to bylo za koncert, kdyby nebyl podpořený kvalitními tuzemskými kapelami, že? Takže sekundovat budou pražští Thalidomide, kteří se po pauze vrací na pódia v pozměněné sestavě a s novou energií. Všechno šlape minimálně jako kdysi a mluví se novém albu. Objevem na tuzemské scéně jsou znojemští Raw Reason, kteří přes svůj útlý věk to umí pořádně odpálit a svým nasazením na pódiu se s klidem mohou měřit s mnohem vyspělejšími spolky nejen v naších luzích hájích.

http://www.myspace.com/sistasekunden

http://bandzone.cz/thalidomide

http://bandzone.cz/chaosriot


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek