Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Rock´n´rollový večírek pod taktovkou bruntálského BrAKu

Rock´n´rollový večírek pod taktovkou bruntálského BrAKu

netisková zpráva

autor: redakce | 2. 05. 2010, 12:59:54 | návštěv: 598 | reakcí: 0

Vážení přátelé,

pokud o tom ještě nevíte, tak připomínám, že příští pátek 7.5. v bruntálském klubu Afrika proběhne zase nějaký rock´n´rollový večírek pod taktovkou našeho diverzantského podzemního hnutí . Představí se tři naše oblíbené kapely z Olomouce - ŠROUBY (http://bandzone.cz/srouby,  hypnotický valivý podlazený hardcore, u kolíbky stály sudičky jako Helmet či Neurosis),  JÁ TAKY (http://bandzone.cz/jataky, návrat legendy po pauze, původní gymnaziální grunge po léta obohacován o vlivy kapel jako Sonic Youth či My Bloody Valentine, pro rádio moc underground, pro u nderground moc rádio, ale stejně nejlepší), HUMAN PUPPET (http://bandzone.cz/humanpuppet,  kapela z dob, kdy emocore nebylo sprostý slovo a bandy zmalovanejch panáků, ale pořádně ostrej rock´n´roll, Crack je kdysi definoval jako fúzi Wollongongu a Thema11 a možná to tak i je). Na závěr by měla proběhnout projekce slavného kyberpunkového podobenství TETSUO: THE IRON MAN se zvukovou stopou vytvářenou bruntálskou psychedelic-heavy/rural-noise formací Marbulínkova sestřička s nejmilejší drůbeží.
Myslím, že by to mohl být vydařený večírek jako vždycky, vemte s sebou i kamarády nebo jim alespoň o téhle akci řekněte nebo jim třeba přepošlete tenhle mail, mějte se fajn a správně!
za akční výbor        KubaO.

p.s.
vím, že pondělí je blbej den na koncerty, ale s WOODY ALIEN (http://www.myspace.com/likewoodyalien) jsme se rozhodli to risknout. Tihle Poláci to valí jenom jako duo basa/zpěv+bicí, ale vystačí si bohatě, parádní NoMeansNo ve dvou. A k nim BABYBOX (http://bandzone.cz/babybox), v Africe v pondělí 24.5.2010.

p.p.s.
začíná se rýsovat konečná podoba Kubafestu (23.-25.7.2010 ve Václavově), sledujte http://www.kubafest.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek