Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Poměrně štědrý hudební večer v Kopřivnici

Poměrně štědrý hudební večer v Kopřivnici

Upoutávka nak oncert

autor: redakce | 13. 12. 2006, 22:02:19 | návštěv: 1128 | reakcí: 0

Tři kapely s určujícím vlivem na tuzemskou hudební scénu, špičkový zvukový a světelný aparát a výjimečná, pohodová předvánoční atmosféra, takový bude trojkoncert kapel Tata Bojs, Priessnitz a Nierika naplánovaný na 22. prosince do kulturního domu v Kopřivnici.

"Tyto tři kapely se moc často nesejdou, i když spolu mají hodně společného. Spojuje je nejen osoba producenta Dušana Neuwertha, ale i grafici, technici a řada dalších lidí. Chtěli jsme proto udělat koncert, který bude výjimečný jak pro publikum, tak pro kapely samotné," vysvětluje promotér akce Víťa Váňa.

Pro každou z vystupujících kapel bude mít předvánoční koncert v Kopřivnici jinou příchuť. Nierika si bude moci vychutnat přízeň domácího publika, kterou si naposledy užila v dubnu při křestu svého druhého alba 'Poison On Your Spoon'. V případě Priessnitz se dá hovořit o 'návratu na místo činu', právě před rokem totiž v sále Kulturního domu v Kopřivnici vznikla podstatná část nahrávky pro pět let očekávané řadové album této kultovní jesenické party, které dostalo název 'Stereo'. Pražští Tata Bojs uzavřou letošní rok trojicí koncertů v pražském Deltě, brněnském klubu Flora a vyvrcholení by pak mělo přijít právě 22. prosince v Kopřivnici. Tata Bojs letos koncertovali poměrně sporadicky a kromě šesti letních festivalů neměli jejich fanoušci mnoho příležitostí si je naživo poslechnout, na severní Moravu se navíc kapela vrací po víc jak roční přestávce. Kopřivnické vystoupení Tata Bojs navíc přichází v době, kdy kapela pracuje na své další desce a tak na něm zazní nejen starší skladby, ale hned několik premiérových písniček. ?Kapela si bude moct vyzkoušet, jak nové věci fungují u publika. Další příležitost vidět Tata Bojs naživo přijde až někdy v dubnu příštího roku a to už s novým programem," tvrdí Váňa.

Kromě vynikající hudby a příjemné atmosféry se návštěvníci koncertu mohou těšit na špičkové technické zabezpečení koncertu, tedy skvělý zvuk a odpovídající světelný park.

Začátek koncertu je stanoven na půl devátou večer. Jako první svůj zhruba padesátiminutový set odehraje Nierika, následovat budou dva víc než hodinové bloky Priesnitz a Tata Bojs. Divákům bude místo koncertu zpřístupněno už několik hodin před koncertem a kromě barů jim budou k dispozici stánky s merchendaisingovými produkty kapel a nebo stánek s hudebními tituly kopřivnického nezávislého vydavatelství Piper Records. Po skončení koncertu akce pokračuje After party v Nora music klubu.

Začátek v 20:00 h.

KD KOPŘIVNICE, Obránců Míru 368, Kopřivnice

Po skončení koncertu následuje After party v Nora clubu

Cena: předprodej 190Kč, na místě 220Kč

Předprodeje: síť Ticketstream a E-ticket ( konkrétni místa jsou na www.ticketstream.cz ), Pokladna KDK Kopřivnice, Noraclub)

Více na: www.noraclub.cz , www.lmsro.cz ,

Band info: www.tatabojs.cz , www.priessnitz.com , www.nierika.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek