Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Chlápek, kterej s přehledem utáhne celej koncert jen s laptopem a mikrofonem? ASTRONAUTALIS v Praze a Brně

Chlápek, kterej s přehledem utáhne celej koncert jen s laptopem a mikrofonem? ASTRONAUTALIS v Praze a Brně

tisková zpráva

autor: srr | 16. 08. 2010, 17:51:41 | návštěv: 775 | reakcí: 0

ASTRONAUTALIS (USA)

PRODAVAČ (CZ)

22. srpna 2010, Klub 007 Strahov

Start 20.00, vstup 250 Kč

Astronautalis v Česku tak trochu zdomácněl, ale zatím jsme neslyšeli nikoho, kdo by si na to stěžoval. Na 007 bude Andy Bothwell aka Astronautalis hrát už potřetí během posledních dvanácti měsíců, ale tenhle one-man cirkus se jen tak neochodí. Chlápek, kterej s přehledem utáhne celej koncert jen s laptopem a mikrofonem, vás bude bavit tentokrát 22. srpna, kdy mu na Sedmičce bude dělat společnost Prodavač, projekt Šampóna a Kluka ze Sporto. 23. srpna hraje Astronautalis v Brně.

Od prvního koncert v Česku, kterej Astronautalis absolvoval na začátku září 2009 na Sedmičce, se pro Andyho hodně změnilo: doma strávil jen pár tejdnů, jinak objel doslova celej svět coby support Tegan And Sara a taky jako headliner na svým nekonečným turné. Co se ale nezměnilo, je návyková síla jeho posledního alba „Pomegranate" (pro úplnost si můžeme připomenout, že ho produkoval John Congleton z The Paper Chase), který je pořád tak svěží, zábavný a hitový, jako když vyšlo. Čas mu jen prospívá. Jestli máte rádi scénu kapel a projektů jako Why?, Sole, Bleubird, Dessa, P.O.S., nebo Ceschi, nemůžete si koncert Astronautalise nechat ujít.

Astronautalis: www.myspace.com/astronautalis

Prodavač: www.temnysily.cz

Silver Rocket: www.silver-rocket.org

Související články

Astronautalis - Pomegranate

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek