Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Emoce, křik, pocity, vztek - split Vas Szuszanne a John Ball

Emoce, křik, pocity, vztek - split Vas Szuszanne a John Ball

Tisková zpráva

autor: redakce | 23. 12. 2006, 15:28:43 | návštěv: 1213 | reakcí: 0

Twelve Songs By John Ball & Vas Szuszanne 12"LP

Split dvou tajemných kapel a jejich debutní materiály. Vas Szuszanne jsou z Kopřivnice a občas z tohoto industriálního města vylezou, aby odehráli nějaký koncert. John Ball jsou mladá sympatická parta z Českého Těšína. Hrají muziku, v které najdeš energii, křik, punk, hardcore, ale také emoce a velká srdce.

V případě, že Vám jména kapel nic neříkají, tak Vas Szuszanne mohou potěšit příznivce ranných kapel z Ebullition records a John Ball by mohli být přovnání k mixu začátku Ravelin 7 s Amity.

Emoce, křik, pocity, vztek ... manuál pro hledání sebe sama!

Cena: 200,-Kč + poštovné

http://www.samuelrecords.net

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek