Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Turné Saade  - ... končíme ani ne úplně týden nato v Novém Jičíně

Turné Saade - ... končíme ani ne úplně týden nato v Novém Jičíně

Koncerty Saade v září 2010

autor: redakce | 20. 09. 2010, 23:14:50 | návštěv: 841 | reakcí: 0

Tak jsme to zabookovali! Turné Saade. Mohlo být delší, ale sensitive Thomas odjíždí na turné s Red Sparowes dřív než si původně myslel, takže začínáme v Kolíně a končíme ani ne úplně týden nato v Novém Jičíně. Zas jako musíte uznat, že to jsou samý supr města. Třeba Tábor. Saade taky můžete slyšet na radiu Wave v pátek 17. září od tří do čtyř jako hosty nějaké odpolední session. Ježiš mi nejde stylistická karta. Tady je ten seznam:

Koncerty Saade v září 2010:


Většina klubů má v programu nějaké další kapely a hosty a tak. Kromě Orionu, kde se musí končit v deset. Vypisujeme soutěž o předkapelu do Brna (ve čtvrtek 23.9.) a taky to pondělí, to bude Hradec, však? Up-to-datuju asap. (Uh!)

http://www.kyeo.net/news.htm

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek