Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

V bruntálské Africe večírek v duchu hardcore, temných emocí a apokalyptického běsnění

V bruntálské Africe večírek v duchu hardcore, temných emocí a apokalyptického běsnění

netisková zpráva

autor: redakce | 27. 09. 2010, 10:10:54 | návštěv: 680 | reakcí: 1

Vážení a milí,

předpokládám, že nás v pondělí na zdivočelejch jazzmanech čeká zážitek roku, nicméně to není od BrAKu, Ch.A.O.S.u a všech jejich spojenců ani zdaleka vše. Už pár dní nato, v pátek 1.10.2010 v bruntálské Africe večírek v duchu hardcore, temných emocí a apokalyptického běsnění. Z původně avizované silné sestavy bohužel na poslední chvíli vypadla Ema Camelia (usilovně pracujeme na adekvátní náhradě), ale i tak kombinace Le Bain de Maid, Social Party, MSsND slibuje silné zážitky.
LE BAIN DE MAID - mladá krev z Chebu, co song, to skvost, kde se střídají jemný vyhrávky na kytaru a sekundují jim opravdu dost intenzivní nástupy:), jako tomu je u starších emo-hardcore kapel... emo až na kost! Všechny západočeské kapely, co hráli v Africe (Negero, Universal Young Musician, Eá, Madebythefire, Mossambic) nadchli, u le Bain de Maid to nejspíš nebude jinak!
SOCIAL PARTY - hardcore přístup, grunge špinavost, sludge riffy. 2 desky, koncerty se zahraničníma hvězdama (Plum, Trigger Effect, Djevara, Waiting for Memories), objetá celá republika...
MSsND - "Každý jejich koncert  působí jako naprosto rozporuplná kombinace sebedestruktivního běsnění a absolutné mimořádné sounáležitosti založené na společném prožitku..." (celé vyznání Sedlovo zde).

Celá tahle sestava i s Emou Cameliíí se představí ještě v sobotu 2.10. 2010 v Opavě v Jamu.

Mějte se fajn a správně 
za štáb   Kuba O.


Související články

Social Party - Kde nic neni ani smrt nebere
Social Party - Zbytky našich nadějí

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
KubaO.
27. 09. 2010, 12:01:28
místo Emy Camelie zaskočí SORRY SATORI (noisepopemodymotrava)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek