Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

První říjnovou sobotu v Boru přistane šílená kapela z Liverpoolu: BARBEROS

První říjnovou sobotu v Boru přistane šílená kapela z Liverpoolu: BARBEROS

netisková zpráva

autor: ABBA | 27. 09. 2010, 10:18:25 | návštěv: 873 | reakcí: 1

BARBEROS (UK), 00001101, PACIČKA

2. 10. 2010 V BORUPrvní říjnovou sobotu v Boru přistane šílená kapela z Liverpoolu. BARBEROS jsou: čtyři plnovovousy, 3'293'381'278'839 chlupů, čtyři paličky, 23 kabelů, podtrženo sečteno - čtyři chlápci, které spojuje vášeň pro hlasité zvuky, mlácení do věcí, a samozřejmě, spandex (což je syntetické vlákno známé pro svou výjimečnou pružnost). Jejich produkce zní jako by se rozhlasová stanice na nějaké vzdálené planetě rozhodla vysílat brutální mix taneční hudby, electra, industriálu a bizarních zvuků---a to všechno v podání divných bytostí v lycrových kombinézách. Po poslechu jejich kompozic (s názvy jako CHCÁT HŘEBÍKY) můžete nabýt dojmu, že se vám uvnitř přehrávače právě vyzkratoval robot, ale nenechte se zmást, jedná se o skutečnou kapelu, která (jak říkají sami její členové) se snaží hrát v co největším počtu zemí, měst, obcí a ložnic.
http://www.youtube.com/watch?v=Cmshoo9cJk8&feature=player_embedded http://www.myspace.com/barberosmusic

00001101 - kosmickej nářez, dvě kytary, distortiony, zpětný vazby. Na začátku byl velkej třesk a pak se všichni vyvinuli z opic. Duo s vizí, jak by mohla vypadat hudba pro vesmírná nákupní střediska s nepřetržitou akční slevou halucinogenů.
http://bandzone.cz/00001101

PACIČKA - kytarista vypadající jako Manson, co si vyrazil na houby, bubeník, co má bicí ozvučený snímačema a spoustou krabiček ( z nichž vždy část nefunguje) a rotující koule na base jako osvícení .............tato divná svatá trojice v Boru zahraje nové songy.
http://www.myspace.com/pacicka

pořádá ABBA..........KDO PŘIJDE V LYCRA LEGÍNÁCH MÁ SLEVU!


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
Fantomas
27. 09. 2010, 14:17:26
PŘIJDU!

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek