Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Státní svátek  v La Putika - několik špičkových kapel současné české metalové scény

Státní svátek v La Putika - několik špičkových kapel současné české metalové scény

tisková zpráva

autor: M11 | 11. 10. 2010, 14:45:47 | návštěv: 637 | reakcí: 0

Státní svátek se letos bude v Hradci Králové slavit o den dříve. Ve středu 27. října 2010 se totiž do klubu La Putika dostaví několik špičkových kapel současné české metalové scény.

Headlinerem budou brněnští drtiči SMASHED FACE, kteří se představí s novým kytaristou v sestavě. Jistě si vzpomenete na vynikající vystoupení v rámci turné s mladou ruskou senzací My Autumn, jímž v dubnu v La Putice doslova zatloukli všechny návštěvníky koncertu do země. Stovky odehraných akcí se projevují naprosto jednoznačně, takový tlak u nás umí vyvinout málokdo.

DUOBETIC HOMUNKULUS jdou na metal z trochu jiné strany. Tito pohrobci legendárních !T.O.O.H! se velmi úspěšně snaží tvořit progresivní skladby a jsou jednou z nejoriginálnějších kapel široko daleko. S tím se pojí i jejich neotřelá strojírenská prezentace. Těšte se na texty o obrábění kovů, moudra ze skript ČVUT, projekci detailních záběrů soustruhu a hudebníky v pracovních úborech, potřísněných motorovým olejem a chladicí emulzí.

Kořeny zlínských DRACO HYPNALIS sahají až do roku 1999. Od té doby už stihli mnohokrát vyvézt své umění i do zahraničí. Zmiňme např. turné s lotyšskými techniky Neglected Fields, případně nedávno uskutečněný desetidenní výjezd na Ukrajinu, který podnikli se spřátelenými Duobetic Homunkulus. Tyto zkušenosti jsou velmi patrné, můžete očekávat prvotřídní muzikantství.

V roli předskokanů se představí pořádající kapela MORDOTUA.

AKCE:

Myslíme na fanoušky z okolí Hradce Králové, proto celá akce začne už v 18 hod., aby mohla skončit nejpozději ve 22:20. Klub se nachází necelých 10 min. chůze od vlakového i autobusového nádraží. Díky tomu bude možné stihnout spoje, které jedou do:

- Pardubic     ve 22:42

- Jaroměře     ve 22:39

- Týniště       ve 22:33

- Hořic          ve 22:42

- Chlumce     ve 22:45

- N. Bydžova ve 22:30

Vstupné bude pouhých 100 Kč.


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek