Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Nové CD slovenských Ilegality na PHR

Nové CD slovenských Ilegality na PHR

Tisková zpráva

autor: redakce | 20. 03. 2007, 21:23:17 | návštěv: 965 | reakcí: 0

Na Papagájův Hlasatel Records (www.phr.cz) právě vyšlo nové CD slovenských punk klasiků Ilegality - Sami proti sebe.

Ilegality jsou po několika evropských tour, nespočítaně koncertů v Polsku a koncertech v domácích Čechách/Slovensku ve formě! Vyhraní, vyzrálí a stále naštvaní - to jsou Topolčanší Ilegality v roce 2007.

Změny v sestavě - nový bubeník Maťo a nový kytarista Tono ( zakládající člen Dr.Pako) - přinesly energičtější sound, podobný tomu z debutní nahrávky Všetci berú. Výrazné basové linky a samozřejmě lehce uvěřitelný a charismatický vokál Boženy doplňují kompaktní a energické CD. Poctivá muzika pro všechny, co mají rádi poctivý punk nášup, originální texty a energii sbalenou nejen na koncerty

Jako bonus čtyři videa z koncertů a CD ve speciálním papírovém přebalu....

Ukázky v mp3 si můžete poslechnout zde :
Tak běž
Už nie je čas

www.ilegality.org
www.myspace.com/ilegality

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek