Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

SUGERTOWN CABARET (FR) – staré známé tváře z Aussitot Mort / Karysun přijíždí do Brna a Hradce Králové se svoji další kapelou

SUGERTOWN CABARET (FR) – staré známé tváře z Aussitot Mort / Karysun přijíždí do Brna a Hradce Králové se svoji další kapelou

tisková zpráva

autor: m11 | 20. 10. 2010, 10:43:20 | návštěv: 660 | reakcí: 0

SUGERTOWN CABARET (FR) - staré známé tváře z Aussitot Mort / Karysun přijíždí do Brna a Hradce Králové se svoji další kapelou, která má na svém kontě opravdu pěknou řádku nahrávek. Jak lze vypozorovat z nových skladeb, kapela pěkně vyzrála a svoji emotivní hudbu rozložila do dlouhých skladeb plných zvratů a explozí s odkazem na zmíněné Aussitot Mort a s lehkým burácejícím závanem Karysun.

http://www.myspace.com/sugartowncabaret

SLEEPING IN GETHSEMANE (USA) - Instrumentální post-core jdoucí ve stopách kapel Russian Circles / Explosions in the sky a spol. Dlouhé náladové opusy ve kterých se dobro střídá i s tou druhou stranou, umocněné o hráčskou dovednost všech tří muzikantů, kteří žánrově nezapomenou potěšit fandy math-rocku ci jazzu. Svoji druhou desku vydali na sympatickem Init records (Kidcrash, Buried Inside, Melt Banana,...)

http://www.myspace.com/sleepingingethsemane

30.10. Brno Yacht

31.10. Hradc Králové La Putika


Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek