Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Ancient Sky & Little gold, 26.rijen, Final club v Praze

Ancient Sky & Little gold, 26.rijen, Final club v Praze

tisková zpráva

autor: redakce | 20. 10. 2010, 10:59:54 | návštěv: 685 | reakcí: 0

Když hráli loni v listopadu Timber rattle v Brick baru, přivezli s sebou i CD Ancient sky. Tentokrát, o rok později, se Brian Markham z Brooklynu vrátí právě s Ancient sky, čtyřčlennou kapelou složenou ze současných a bývalých členů asi deseti dalších kapel jako Woods, Meneguar nebo dokonce metalcoreových Darkest hour.

Jako další kapela se ve Final klubu představí Little Gold. Projekt, který vedle hraní v  Ancient Sky založil Christian DeRoeck po svém odchodu z Woods a Meneguar. A i když Final není podvečerní střecha brooklynských činžáků , nostalgie a sentiment vycházející z jeho alt country/ power popu se určitě neztratí ani tam. Asi takové spojení, jako když jejich EP jménem Completely Fucked! vychází na Heart break beat records.

A co se týče činžáků...  http://vimeo.com/13443829


Ancient Sky a Little Gold se představí 26. října ve Final klubu.

http://www.myspace.com/ancientskyband
http://www.myspace.com/littlegoldsongs

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek