Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Debut pražských punkáčů The Fialky

Debut pražských punkáčů The Fialky

tisková zpráva

autor: redakce | 26. 03. 2007, 21:48:40 | návštěv: 879 | reakcí: 0

U Papagájův Hlasatel Records ( www.phr.cz ) právě vychází debutové CD pražských punkáčú THE FIALKY s názvem PRŮSER. Kapela na oficiální CD čekala rovných sedm let. A je nutno konstatovat že se čekání vyplatilo.

THE FIALKY dokázali že jsou na poli melodického punku, který ale ani náhodou netíhne k popu, v Čechách špičkou ve svém oboru. Inspirace klasickými bandy jako Ramones, rannými Cock Sparrer, Guitar gangsters nebo Nine Nine Nine nelze zapřít, v tuzemsku je nasnadě snad jen srovnání se staršími nahrávkami E!E nebo slovenskou Zónou A.

Jednoduché a velmi zpěvné texty vás po poslechu jen tak neopustí, v kombinaci s parádním zvukem, CD bylo nahráno ve výborném pražském studiu 3bees, tu máme něco co na české punk scéně již dlouho chybělo. Na nahrávce navíc ještě zazní klavír a také jedna skladba s vlivem ska. Nutno dodat že THE FIALKY na CD neobjevují zhola nic nového a rozhodně nepřicházejí s nějakou hudební originalitou, je to prostě jen pořádná porce tříakordových hitů, což rozhodně není PRŮSER!

Oficiální stránky kapely jsou : www.thefialky.cz , ukázky si můžete poslechnout na www.bandzone.cz/thefialky

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek