Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - EXPRESS - - - - - - - - - - - -

Norimberská new-wave-dance-post-punk kapela GENETIKS v bruntálské Africe

Norimberská new-wave-dance-post-punk kapela GENETIKS v bruntálské Africe

netisková zpráva

autor: Kuba O. | 9. 11. 2010, 20:00:51 | návštěv: 799 | reakcí: 1

Vážení přátelé,

tak zas jedna podzimní pecka z Německa! V úterý 16.11.2010 (jen připomínám, že druhý den je státní svátek) se  v bruntálském klubu Africa Pub předvede norimberská new-wave-dance-post-punk kapela GENETIKS , která je momentálně na středoevropském turné (v ČR se kromě Bruntálu objeví ještě v Praze). Vemte to nejlepší z diska a punku, zahalte to kosmickými zvuky synťáku (jo, největší hitovka se jmenuje Astronaut), nezapomeňte na chytlavé melodie, přidejte tvrdý rodný jazyk, svěřte to těm pravým rock´n´rollovým genetikům a máte tu parádní jízdu a roztančen&ya cute; parket. V Maximum Rock´n´Rollu o nich svého času psali jako o "NoMeansNo mixed with Kraftwerk", přijďte se přesvědčit.

Genetiks ale nebudou v Africe sami. Celý večírek zahájí nadějná bruntálská indie-punk-rocková  ANOTHER CHANCE. Dále se předvede kopřivnický dvojtakt MILANO (ostřílení veteráni a jejich dospělý punkrock o síle odbržděné tatrovky) a KAUFLANT (tenhle alter-sax-punk nejspíš nemusím nijak zvlášť představovat, pár skvělých koncertů tu už odehráli, momentálně finišují s debutovou deskou, je na co se těšit!). Silná sestava.

Tohle je ta správná medicína na podzimní nálady, přijďte včas a vemte s sebou i kamarády, nebo jim o tom aspoň řekněte, bude to stát za to. A jestli nevidíte odkazy, tak si to zobrazte s formátováním.
Mějte se fajn a správně      KubaO.


Související články

Genetiks - Bitte Zurücktreten

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
Kejmy
14. 11. 2010, 15:19:47
V Praze luxus, nenechte si je ujít.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek