Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - FÓRUM | blok - - - - - -

Napalm Death

Napalm Death

Time Waits For No Slave

autor: various | 17. 01. 2009, 14:06:11 | návštěv: 2672 | reakcí: 2

Zde přidejte váši reakci

jméno:
text:
napište první a poslední písmeno anglické abecedy (malá písmena):

Vaše reakce

coracodile - odpovědět
24. 01. 2009, 20:57:49
Napalm Death je bend koji je sredinom osamdesetih u Britaniji oformio i definirao cijeli žanr nastao iz hardcore punka. Ekstremno pomičući granicu sirove brutalnosti svoje glazbe nepojmljivu za to doba, bend je hvaljen od strane kritike i obožavan od strane publike. Ovi grind core pioniri već su tada stekli kultni status, a nakon legendarnog prvijenca u svoju glazbu uvode elemente death metala. Postaju predvodnici žanra eksperimentirajući sa zvukom, mijenjajući dio postave, ali ne i pristup glazbi. Dvadeset godina kasnije, njihovo ime je sinonim za ekstremnu glazbu, blast beatove i žestinu kojom i dalje stjeću nove fanove. Po prvi put u KSET-u predstavit će vam svoj opus i novi album Time Waits For No Slave.

19. 01. 2009, 08:01:38
Ačkoli jsem novou desku ještě neslyšel, tak o celé kauze ND jde jednoznačně říct, že je to banda nestárnoucích grinderů, kteří svým neutuchajícím nadšením dělají pro hc a grind scénu v rámci celé své historie strašně moc a velký dík z mé strany za to! Je rovněž potěšující návrat na scénu generačně spjatých Brutal Truth a Carcass. Každopádně kdo můžete, nenechte si koncert ND na právě probíhajícím turné ujít, bude to stát opět za to! No a údajně se proslýchá jejich letošní účast na již tak každoročně nabitém OEF, tak see you all there...

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek