Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - FÓRUM | recenze hudba - - - - - -

Evidence Smrti

Evidence Smrti

st

autor: maximsky | 1. 01. 2012, 22:26:28 | návštěv: 3933 | reakcí: 4

Zde přidejte váši reakci

jméno:
text:
napište první a poslední písmeno anglické abecedy (malá písmena):

Vaše reakce

hniloba - odpovědět
2. 09. 2013, 09:24:21
Kyberbůh - všechno nemusí mít nějaký skrytý důvod. Nausea máme rádi, ten text je ohromná, nadčasová záležitost. 1+1 nám dalo 2, ani méně ani více. Sympatie, sounáležitost a jelikož žijeme v neanglicky mluvící části světa tak sdělení je dobré podat příslušné místu. Ostatně pokud by Kája Gott nazpíval skladbu od kohokoli z čistého nadšenectví a bez nároku na honorář, nevadilobymi být na stejné, ale sám tušíš že to asi nebude pravda. Každopádně díky za koment, i negativní reakce jsou dobré. Nyní se máš na co těšit, hrajeme I.C.B.M. od Amebix. V těchto dnech naprosto aktuálni píseň.

nevedomosť - odpovědět
12. 01. 2012, 23:56:40
ja zas nechápem aký má zmysel nahrávať cover ktorý je horší ako originál. Nič proti E.S., to sa týka všetkých kapiel, ale nikdy som to nevedel pochopiť. Viem že "horší a lepší" je čisto subjektívny názor, v mojom prípade asi dosť ovplyvnený tým že mám moc rád nauseu, ale toto hudobne neprináša nič nové. Je to len technicky a zvukovo dokonalejšia kopírka bez atmošky ktorá tá skladba v originále má, navyše v češtine mi to príde niečo podobné ako keď karel gott prespieva song od toma jonesa ;) Ok, jebnutý príklad a jebnutá výčitka dobrému albumu a dobrej kapele, ale nejak som na covery citlivý. Naživo hej, ale načo takto?

maxim - odpovědět
2. 01. 2012, 11:36:25
jaký má smysl to nevim, ale myslím, že ambivalentní věci mají větší smysl než ty "jednoznačné". nepíšu anotaci ani neznámkuju, popisuju, jak funguje u mě.

žánr - odpovědět
2. 01. 2012, 10:14:39
jakej ma smysl takhle ambivalentni recenze, ze ktery vyplyvaji dva protichudny nazory?
xebetche-he who talks loud saying nothing

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek