Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - FOTOREPORTY - - - - - - - - -

Bonus a Martin Tvrdý Trio

Bonus a Martin Tvrdý Trio

20.1.2012, Streetculture Radio, Praha

autor: Tomáš Řehák | 31. 01. 2012, 21:59:31 | návštěv: 2650 | reakcí: 2

Otázka číslo jedna byla: Není už toho Bonuse dost? Bych řekl že ne... Otázka číslo dvě: Bonus a živej rádiovej set? Ty vole. StreetCulture Session, tvrdé trio a trio natvrdo, k tomu velmi stylové analogové fotografie... Jako ze zkušebny SSM.

Bonus a Martin Tvrdý Trio

Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio Bonus a Martin Tvrdý Trio

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
sankce
1. 02. 2012, 18:15:14
stezky osudu sou nevyzpytatelný

Berry
1. 02. 2012, 08:10:37
Tam v těch fanzinech na zdi visí Metal Breath. Yeah.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek