Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - FOTOREPORTY - - - - - - - - -

Beartrap (USA), Witch Cult (UK), Václav Klaus

Beartrap (USA), Witch Cult (UK), Václav Klaus

29.3.2012, Dejvická Klubovna, Praha

autor: Váša | 1. 04. 2012, 13:23:59 | návštěv: 2056 | reakcí: 0

Na tenhle koncert jsem se hrozně moc těšil, ale zároveň se trochu bál, že to bude průšvih. Výsledek ale daleko předčil i ty nejoptimističtější sny - hodně lidí a skvělý sety, všechny v délce zhruba 10 - 15 minut. Z Witch Cult jsou fotky asi z prvních pěti minut - pak jsem byl nemilosrdně pohlcen pitem, na Beartrap tenhle pohlcovací proces přišel už zhruba po minutě...Nevím, jestli jsem někdy viděl něco takovýho, pro mě nejlepší Hluch koncert vůbec.

Beartrap (USA)

Beartrap (USA) Beartrap (USA) Beartrap (USA) Beartrap (USA)

Václav Klaus

Václav Klaus Václav Klaus Václav Klaus Václav Klaus Václav Klaus

Witch Cult (UK)

Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK) Witch Cult (UK)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek