Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - PROFILY - - - - - - - - - - - -

Bahenní bohoslužby, 7.díl

Bahenní bohoslužby, 7.díl

Mighty Sounds

autor: Sorrowful Deadman | 10. 06. 2006, 11:15:13 | návštěv: 5149 | reakcí: 0
Mighty sounds – Summer ska punk explosion
16.-17.07. Olší u Tábora

Cirkus Mighty Sounds podruhé ve své historii rozbalí své stany v Olší u Tábora a to ve dnech 16.-17. července. Stejně jako minulý rok zde naleznete něco úplně jiného, než na festivalech typu Rock for People nebo Love Planet. Svou tvář si totiž zachovává i do letošního ročníku a navíc - ve snaze přilákat více návštěvníků než minule, se na Mighty Sounds nově otevřou divadelní i filmové produkce. Ale koho to zajímá?

Hudební festivaly jsou o hudbě a ta zde bude přímo špekózní. Nemusíte být zrovna příznivce ska a nosit rastafariánskou čapku, nemusíte být pozvracený opilý punkáč. Stačí, abyste byl milovník hudebních dravostí a lehce znuděn tím, co slyšíte pořád dokola.

Na Mighty Sounds najdete totiž biftečky typu Esgmeq, Deverova chyba nebo Anyway - toto nepochybně zaujme každého, kdo má rád jakýkoliv cirkus perverze ze stájí Silver rocket nebo Free Dimension.

Jestliže zrovna nejste člověk v latexovém oblečku a bičíkem, ale máte blíže k věčně opilému punkáči, zaujmou vás třeba Totální nasazení, Houba nebo Volant.

Ale i pro ty v rastafariánské čapce se zde najde pár věcí. No, pár... Ska vlastně hraje prim, takže jen namátkou: Dr. Woogle And The Radio a Skaliners z Německa nebo britsko-nizozemští Mark Foggo's Skasters a samozřejmě i tuzemské ska kapely Fast Food, Sto zvířat, The Chancers nebo 2v1 a kapela našich slovenských bratří Polemic.

Ještě jako bonbónek zde bude mít zastoupení i Hip-Hop v podobě Gipsyho a svoje šapitó zde budou mít i DJ’s, kteří zde budou účinkovat pod patronátem Rádia 1. Za všechny jmenujme Pro Sound System, DJ Joke, Raveboy, Babe LN a Stanzim. Navíc bude stejně jako na minulém ročníku zachována Sado Maso Stage s DJs, kteří budou hrát cokoliv, co si dovedete představit.

Inu pro každého něco, každý si zde přijde na své. Proto jestli už vás nebaví hopsat na provařených kapelách, které jste slyšeli tisíckrát v životě, zajeďte si sem. Mighty Sounds představují jedinečnou dramaturgií nejen v rámci ČR ale i v rámci střední Evropy.

Více informací na stránkách festivalu www.mightysounds.cz

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek