Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - PROFILY - - - - - - - - - - - -

Bahenní bohoslužby, 8.díl

Bahenní bohoslužby, 8.díl

Colours Of Ostrava

autor: Sorrowful Deadman | 12. 06. 2006, 18:22:34 | návštěv: 5158 | reakcí: 0

Tak děti, pomalu se nám blíží červenec a s ním i Colours of Ostrava. Takže až uvidíte za oknem duhu, jděte po ní. Dovede vás až na místo konání festivalu. V případě, že bydlíte například v Karlových Varech, jeďte raději na kole, ať to do 20.-23. července stihnete.

Co vás čeká? Několik scén a několik hudebních stanů. Premiérově se dává možnost i divadlu a to ne jen tak nějakému divadlu, ale známému divadlu Sklep. Kromě něj vystoupí i Bílé divadlo Ostrava, Duo Krása (Marek Daniel a Štěpán Rusín) nebo Dekadentní divadlo Beruška a další.

Mimo divadla vás čeká spousta muziky rozličných žánrů. Pro mě znamená jednoznačně vrchol festivalu Rober Plant & Strange Sensation. Pro vás to třeba bude Värttinä nebo The Frames. Po těchto dokonalých voskovkách vám barvy do duše vnesou i klasické pastelky české scény jako Sunshine, Indie & Witch, Monkey Business nebo Wohnout. A mimo tohohle všeho zde vystoupí i progresy především se stáje Indies Scope Records. Ta zde bude mít svou vlastní stage. Co se týče progresek jedná se o klasickou dvojici Nierika + Swordfishtrombones a další. Asi nemá smysl vypisovat předlouhý seznam interpretů, buďte si jistí, že nudit se nebudete. Jestliže vás nebaví hip-hop určitě bude na jiné stage něco, co vás bude bavit daleko, daleko víc. A kdyby ne, je na vás nachystáno plno DJ's nebo workshopů. Inu pro každého něco.

Až se vám objeví za oknem duha vyvedená v psychedelických barvách, zavolejte Paroubka, ať vám dá pastelkovné a jeďte na Colours.

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek