Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - - - - PROFILY - - - - - - - - - - - -

Bahenní bohoslužby, 9.díl

Bahenní bohoslužby, 9.díl

Fluff Fest

autor: maxim horovic | 13. 06. 2006, 19:20:53 | návštěv: 7439 | reakcí: 2
Fluff Fest
21.-23.7.2006 areál sportovního letiště Rokycany u Plzně

Fluff Fest je z těch festivalů, kde vedle muziky hraje velkou roli vědomí sounáležitosti a souvislostí, nejen zábava. První ročník proběhl v létě roku 2000 a od té doby se neohroženě opakuje. Nevychází vstříc trendům, jen občas hledá nové prostory. Hudebně se zaměřuje na hard-core, newschool, oldschool, emo, trash, crust, metalcore, hc punk či emoviolence.

Za tu dobu se na něm vystřídala celá česká scéna z těchhle ranků, namátkou jmenujme Lumen, Ravelin 7, Sunshine, Balaclava, Kevorkian, Esgmeq, Anyway, Thema 11, Waawe, Climatizado. Ale i hromada evropských stálic jako Robocop Kraus, JR Ewing, Liar, Endstand, Caliban, Jetpilot, Children of Fall, Yaphet Kotto nebo mimokontinentální vyslanci 1000 Travels of Jawaharlal, Groinchurn, Vaada Kishut nebo Good Clean Fun.

Tento rok se můžete těšit na amerikánské Good Clean Fun a The Suicide File, francouzskou Amandu Woodward, finské Endstand nebo Rise and Fall z Belgie, z těch známějších jmen. Kapel bude mnohem víc: Seein Red, Born From Paris, Teamkiller, Zann, Bridge to Solace a další. Z českých jsou potvrzeni John Ball, Karl Marx, Anyway, další jistě přibudou. Kompletní program číhejte na webu, jsou tam ke stažení i nějaké mp3, abyste se mohli navnadit.

Nedílnou součástí festivalu jsou nehudební aktivity, které nemají nic společného s kolotočářskými zhovadilostmi, jak je známe z jiných podniků. Knihovna zinů jako možnost všech někdejších i současných tvůrců prezentovat své myšlenky. Kino (klipy, animal a human rights šoty, dokumenty i klasické filmy). Každý rok spolupráce s nějakým uměleckým sdružením, letos s pražskou Galerií am180, která zajistí výstavu kreseb a obrazů. A zřejmě nezůstane pouze u téhle výstavy.

V areálu naleznete kemp i kuchyni. A to výhradně veganskou a s benefičním výtěžkem pro organizaci Svoboda Zvířat. V barech jsou k dispozici nealko nápoje a pivo, tvrdý alkohol se nepodává.

Organickými buňkami jsou tradičně infostánky dobročinných organizací a distra se vším tím matrošem, co provází hudbu. Šance pro kohokoliv, pravidla jsou na webu Fluffu. Tam naleznete i konkrétní pokyny, jak tam trefit a podobně. Pořadatelé letos avizují absenci koupaliště, to je ale možné navštívit v Rokycanech. Celé to začíná už v jednu odpoledne, tak spěchejte!

Linka: www.fluffmusic.com

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
dbl
28. 08. 2006, 13:24:45
a born from paris sis asi spletl s born from pain ;)

-ht-
18. 06. 2006, 14:27:11
jen tak mimochodem, yaphet kotto nejsou ani malinko evropskou kapelou...

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek