Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Unkilled Worker

Unkilled Worker

Faithcollapse

autor: maxim horovic | 2. 02. 2009, 08:42:38 | návštěv: 6813 | reakcí: 5

Unkilled Worker ve skutečnosti funguje už poměrně dlouho, jen nic nevydal, Todd hraje s Wollongong , rychlá tramvaj neuronu. Nechci rozvádět debaty, která muzika je lepčí, jsou hlavně odlišné.

Kurvachlape, tobě vazbí harmonika a skučíš jak rozběhnutá prašivina, táhni vode mě, než tě bude hodně. A takyžejo, je tu celý zástup, mnohohlas konečně ukazující očistec, stojím po obou stranách a ruce máme spojený bolestí. PJHarvey líznutá Morphine ve zkušebně Bad Seeds. Svinstvo? To teda vole.

Fear Not River ti češe páteř a hněv je řeka, víme to, nemůžu si dovolit být zdravý, stejně jako není čistý líh. Čistota je daná špínou a moje láska mírou kapalněný nenávisti. Čekám na tebe a dveře mám dokořán. Chlap a kytara, doplněni OTK téměř neznatelnými, služba srdci a vytýčení bitevního pole, muzika dávkovaná s citem Laurie Anderson . Baladická The More Wrong je jako kdyby Sinead O´Connor vzali na tůru Climatizado . Ne, tripy jím až po večeři, ale tady to jiskří jak v Křižíkově fontáně, co se vymkla, tlak je tak ohromný a citelný, že skoro máte strach, co s váma udělá.

This Town je jako přebuzený basový odhrnovač, Todd štěká a ty si držíš nábytek, kterej je nasáklý brumem jako záchodový zdi semenem a krví. Kytara a hlas sedí na stupínku, kapela je schovaná za plentou, nemaj tváře, ale spoustu paží, umí cokoliv a nečuměj škvírou do publika.

Aniž bych se chtěl nechat unést, Unkilled Worker má takovou sílu a bezhlavou přesvědčivost, že má na to, aby si vzal Cavea jako předskokana, kdyby to nebyl mondénní floutek s nablejskaným sakem a značkovou vazelínou ve vlasech. Toddův hlasový brizolit punkově tlačí, ale taky zná slevit a kleknout něze na prsa – The Burning. Tady se doprovodná kapela projevuje naplno, pomalu stavěná modlitba je zničehonic natáhnutá nástrojovým výběhem, ale jak začne, tak skončí, zpátky za plentou.

Struny se chvějou mocnými záběry, tenhle křehkej řezník vidí pod povrch, tam, kde se teprve roděj nový cesty a silnice, zpívá o bolesti, té věčné lásce zdravých. Faithcollapse? Jako bych ji zrovna našel...

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: hard folk
Nosič: CD
Celkový čas: 51:58
Rok: 2009
Vydavatel: Silver Rocket
WWW: http://unkilledworker.wordpress.com
Seznam skladeb:
 1. Headed for danger
 2. This town
 3. Fear not the river
 4. Forced to steal
 5. My hands
 6. The more wrong
 7. Looking for a reason
 8. Death waiting round the corner
 9. Streets of promise
 10. Two steps back
 11. The burning
 12. Information sickness

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 5
bro
14. 02. 2009, 10:30:25
co je s tim seznamem skladeb? dzouk?

a čas jsou
2. 02. 2009, 15:18:04
víš co

nečas
2. 02. 2009, 15:14:57
Serte na čas, vo tom to nejni!!!

maxim
2. 02. 2009, 11:43:51
nemá

pe.klo
2. 02. 2009, 11:18:08
ta deska nemá 34 minut

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek