Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Esgmeq

Esgmeq

Behave Yourself

autor: Jer_C | 21. 03. 2006, 18:41:23 | návštěv: 5832 | reakcí: 0

Pouštíš gramec a roztáčíš novou porci upřímné chebské lásky až za hrob. Ale radši si dáváš bacha. Budeš obezřetný. Moment překvapení jako u první desky tě tentokrát nedostane. Jen tak něco tě nerozháže. Víš, do čeho jdeš. Jo. Jehla dopadá na rotující asfalt a show může začít. Pojďme na to.
Hej, dobytku, rock'n'roll jak kráva! Povědomý pach garáže. No, ale to už tu snad jednou bylo, ne? Hm, asi pokračování osvědčeného standardu. Proč ne. Zaposloucháš se...

Esgmeq má v sobě syrovost (i surovost) pouliční rvačky kdesi na předměstí. S chutí budeš přihlížet. Ale co kdybys měl být její součástí? Přidal by ses? Tvé ego touží po pomstě, ale nenecháš se pohltit. Na tvé tváři jde číst jen pohrdavý úšklebek: "Já vás dostanu!"
Probdělá noc nad flaškou vodky. "Najednou se cejtím, tak starej a unavenej, dám si bramboračku a podívám se z okna... To je smrt, ty vole!" Láká tě: "Tak pojď a projdi se se mnou..." Fajn, půjdeme na procházku.
Tohle je pekelná díra. Neví si s tebou rady. Směješ se. Kiss My ASSgmeq!, řveš s nefalšovanou radostí. Je v tom tolik vášnivé zvrácenosti. Přechcal si je! "Močí posvěť zem."
Obrovské zatuchlé prostory. Esgmeq najednou stojí na pódiu a hraje celému peklu. Nelítostně pohlcuje. Bere vše. A Stooges se trapně krčí někde v koutě.

...procitneš. Huh! To byl ale divný sen. Co to?! Au! Ruka samá spálenina. "Jsi naše oběť...", probleskne ti zničehonic hlavou. "...slabý, nemůžeš dál." A to sis dával takovýho majzla. "Já tě varoval." Měj neustále na paměti, že "zlo je staršího data." Tuhle skutečnost se nevyplácí zapomínat. A pokud s tím máš problémy, vyhledej Esgmeq. Ti už tě naučí chovat se slušně.

Informace

Žánr: punk´n´roll
Nosič: 10"
Celkový čas: 22:04
Rok: 2003
Vydavatel: Silver Rocket
WWW: http://www.silver-rocket.org/esgmeq/web/
Seznam skladeb:
  1. Kolik
  2. Štěstí
  3. Zlo
  4. Vlci
  5. Bramboračka
  6. Revolver
  7. Našeptávač
  8. Já vás dostanu

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek