Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Jonestown / Messerschmitt 109

Jonestown / Messerschmitt 109

split EP

autor: maxim ahanes | 28. 04. 2009, 06:13:51 | návštěv: 4622 | reakcí: 0

Další platňa vzniklá ze spolupráce Phobia Records a Hardcore Attack Records. Minimalistický černobílý papír s nehostinnou válečnou krajinou, probíhá nálet („Na obloze vidím černý vrány...“), funčkní a nepřehnané, texty, fotky, loga a třetina výdělku opět na Antifašistickou akci. Klidně ať opakujou stejnej model, pokud je v týdle kvalitě, beru vše.

Proti splitu s Kohoutkem o něco kanálovější zvuk, který ovšem Jonestown („jeagermeister terrorists“ and „alcopartners in crime“) nemůže ubrat ani jednu kubatůru. Deadbeatové svinstvo vrcholné kvality v našich vodách. Crust, který si nejraději pouštím mezi vytíráním a žehlením. Vysokostupňové peklo, na koncertu musí být obětí jako když v Mexiku řádí prasečí chřipka. Dva vály a ofenziva začíná až po nenásilných intrech. Post-metal? To těžko: skandi-rubačka aneb Jsem švédštější než švéd, v tomto smyslu příbuzní finských xDisneyx. Jestli na splitu s Kohoutkem byly jejich tracky výbušné, tohle přesahuje hranice popsatelné vztekliny. Oč pomalejší začátek, o to zběsilejší zbytek. Zhmotněná metla lidstva. 

Messerschmitt 109 hrnou jiným směrem, v kokpitu sedí Yurkha a volá podivně záhrobním vokálem na hc-punkové ranveji. Dva bezútěšné vály, nabádající k ostražitosti před společenskými i náboženskými klamy, „Jihad – svatá válka pokračuje dál!“ A stejně se to má s punkem. Kde je nepřítel, tam musí být i obránce, kde jsou samozvaní vůdci, tam nutně doutná podzemí. Původně boční projekt lidí z Průmyslové smrti se vyvinul v plnokrevnou punkovou navážku s metalickým podložím, kytarové vyhrávky se vznáší nad řežbou rytmiky a všechno pokračuje dál. Džihád.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: hc-dis-punk
Nosič: 7"EP
Celkový čas: 10:09
Rok: 2009
Vydavatel: Phobia records, Hardcore Attack Recs
WWW: http://www.myspace.com/jonestownkladnocz , http:// www.myspace.com/mess109
Seznam skladeb:

Jonestown - Religious Scum  
Jonestown - Nuclear War  
Messerschmitt 109 - Nevěř !!!  
Messerschmitt 109 – Jihad

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek