Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

CautionHorses

CautionHorses

EP (promo ep tour)

autor: trenT | 24. 07. 2009, 12:30:17 | návštěv: 2639 | reakcí: 0

Tři songy, hbitej košt. Kapacita? Cítím každou vteřinu vole. Angláni, kteří to maj po disharmonicku zmáklý i  s hitovým potenciálem. Je to EPe tak zábavný jen proto, že dlouho neprudí a je konec?   Ať mi grajnder posere záda, jestli nepotřebuje víc. Undergroundových smeček, který míchaj všechno od vynálezu Dischord, není nikdy dost. Navíc:  komplikovanost jako samozřejmá radost z lítání nad smradlavou ruinou. Rozumíme si.

Otvírák Heat (stejně jako zbylé dvě věci) nejde přes někdy kurevsky dlouhé tři minuty. Jedenáctivteřinovou klidnou open pasáž vytlačuje divoký postpunkový náhul a už se jede.  Zvraty, nápady, melodie - to vše v množství větším než malém. Rozumíme si. IFaint, stejně divoká kláda, nabroušená basa, rozmázlá kytara a nenucené rozhazování nápadů. Dvojhlasné „I faint" vyhulákáno do maxima, vo tom žádná. The Easy Tiger mate RATM začátkem, než se rozjede totálně skotačivý skoro-ska refrén, burcující nájemníky pod tebou, aby koštětem poškádlili stropní konstrukci. Uprostřed přijde na pár málo vteřin uvolnění a je to tam zpátky. Čekáš znovu, ale je konec všemu, a tak celé znovu. Rozumíme si.

Posledního tohodle měsíce i s Fashoda Crisis a metlošema Plešatá zpěvačka ve Zděné boudě. Chyba chybět.

Praha, V Jelení, 29.7.2009, 20:00
Hradec Králové, Zděná bouda - Malšovice,
31. 7. 2009, 20:00

Informace

Žánr: post-punk
Nosič: mp3
Celkový čas: 7:19
Rok: 2009
Vydavatel: DIY
WWW: http://www.myspace.com/cautionhorses
Seznam skladeb:
  1. Heat
  2. Ifaint
  3. The easy tiger

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek