Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Ulme

Ulme

The Sea in Me

autor: horovic | 30. 09. 2009, 07:49:29 | návštěv: 2813 | reakcí: 0

Motorovej skluz a řetězová řevnivost exilového menjstrýmu, motorkářská prdel se rýmuje s henry fondou a ten zas s hondou, počkej, teče vole olej, nechávám za sebou post-grungový kaluže smutnýho vzteku, ale zároveň jedu dál, stoner bitch ent fucking emo, špice kmitaj jako mrdák nadrženýho kníráče, kterej vystupuje v koncu švjata a na ksichtu má řídítka, tetovaná píča je kotva.

Fuck with me, lose my control, jéééé, vzpomínám si na svýho času uznávanýho tahouna Queens of the stone age, ale ten jel více po jasnozřivých melodiích a každá štrapáce do písečný vánice byla odměněna hitovým kopem mezi egy.

Ulme jsou germánští psychedelici, ač hodně heavy, nezapřou tu ztripovanou slabost pro nekonečnou jízdu nevadský pouště duše. Riffy klíčí o sto šest, ale dokola to kvílí radostnou bolestí, láska na čtyři je smrt a tvůj pohled je jen dlouhý průvan.

Takže arne heesch, tim liedtke i lutz mollmann se ve třetím vále tohodle ípka (Space: 1999) ztrácej a zůstává jen noise-ambientní přírodopis, slibující dvanáct minut. Až usneš, si mrtvej muž. (A moře čehokoliv je jen sypká metafora.)

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: noise-alternative
Nosič: CD EP
Celkový čas: 22:31
Rok: 2008
Vydavatel: Noise-o-lution
WWW: http://www.ulmemusic.com
Seznam skladeb:
  1. The sea in me
  2. Clonus
  3. Space: 1999

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek