Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Part Chimp

Part Chimp

Thriller

autor: cyril kosak | 15. 10. 2009, 22:09:01 | návštěv: 3180 | reakcí: 0

Mistři neznatelné gradace Part Chimp jsou  jako stále protahovaný orgasmus, tajná technika zednické lóže, hustý špryc na fangli mrdu směřuje do středu vesmíru tou nejdelší pochvou, čas nepracuje pro nikoho. Rozkoukávat se začnete až u Sweet T, která ponouká headbangem rozčísnout nebe globální vesnice, stále dokola rytmicky opakuje a tlačí na solár, slunce mlčí a všude to řve. Nejdřív se musíte dostat za první plán, až vás napadne, že to je zakalený, ambientem nakažený post-rock. Pak se ten hluk rozbalí jako prádlo, co už nejde vyprat a vystřelí vás to zpátky k sobě.

Představuju si jak boss Rock Action Mogwai drhne džísku a dělá si  do riflí, ale ve stáji už stojí Envy nebo i Torche, na ostrovech se žokej Váňa nikdá nechytal, tam maj koně, co hořej arabským mlíkem. Jenže co ucválá plnokrevný vraník v bahnivé Tomorrow midnite? Raný úsvit emocore, kvílející litanie.

To není nic proti následující Today 2, horečnatě pohřebnímu válu, kde noise ustupuje něčemu podivně animálnímu, aby Today 3 zrevidoval další urputnou žádost o milost. Vše se děje v několika stejných poloměrech, zapomeňte na složité kompozice, tady má hlavní roli tlak, hypnóza a rituál.

Závěrečný  song Starpiss vyčnívá přitažlivým názvem, ale taky olbřímí, více jak devítiminutovou délkou. Dlouhý chcaní po žíznivý desce, nebo zlá touha většiny kapel dát v cílový rovince nějakej oslavnej, mistrovskej fakáč a zabalit se do národní vlajky, jsem tu sám a vítězím? Freerockový maglajz je jako living las vegas: piju, dokud nezhebnu. Máš na to? Super fucking moody kurva šampión.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: post-noise-rock
Nosič: CD
Celkový čas: 45:25
Rok: 2009
Vydavatel: Rock Action
WWW: http://www.partchimp.com
Seznam skladeb:
  1. Trad
  2. FFFFF
  3. Dirty Sun
  4. Sweet T
  5. Tomorrow Midnite
  6. Today 2
  7. Today 3
  8. Super Moody
  9. Starpiss

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek