Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Napalmed

Napalmed

S.Y.N. the Size R

autor: trenT | 28. 10. 2009, 19:46:43 | návštěv: 3118 | reakcí: 3

Napalmed a další útok hlukového císařství. Další pochod do ráje, kde by většina nejradši vypnula naslouchátka. Syn velikosti R je pořádná kláda vomrdávající  sluchovody. Tam, kde začínaj momenty líbezna, končí tvoje ubohá otrlost. Krok jinde, nikoliv stranou.

Zběsilý vodopád brutálního noisu šine se přes tvou lebku. Tentokrát to není hra s freejazzovými tóny japonských známých. Opakování modelu je pro hovnaře. Mistři hluku se tentokrát chopili programů... a pořádně si zaskotačili. Neodolatelně neuchopitelní, řekl by maniak.

Skladby jsou oproti předchůdci o dost kratší, což vlastně neznamená vůbec nic. Svoji dávku fatality dostaneš i tak. Těžký, těžko popsatelný nápor. Spousta ploch, zklidnění i maximálního teroru bubínků. Rozporuplné tábory, zda jde o svobodný progres, nebo jen šílený randál snad nikdy nebyly tak velké. Je na „posluchači", jak blízko si je nechá k tělu připustit, Napalmed se svojí cesty nekompromisnosti neuhnou ani vo píď. Vřelost hledej v nočních můrách svý starý.

Venku se potuluje jen třiatřicet kousků, takže pořádná do-it-your-self raritka. Kdo zaváhal, už se asi nenažere. Ale kdoví. Každopádně žádná vyschlá studna u těchhle klasiků. Vše a nic na svým místě, tak jak to mám rád. Prodrat se tím, znamená prozřít.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: Xtreme freaQency electroniX
Nosič: CD-R
Celkový čas: 79:50
Rok: 2009
Vydavatel: DIY
WWW: http://bandzone.cz/napalmed
Seznam skladeb:
  1. Trhage
  2. Strukturální fond
  3. Noisipásek
  4. Pome Hukalo
  5. Co šumíš?
  6. Trhanec
  7. Drtílko
  8. Veseloš Krábající
  9. B.O. Nusle

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 3
cEnda
1. 11. 2009, 22:18:48
výborně napsaný trenTe, absolutní souhlas!!
nezaváhal jsem, takže vlastním jeden kousek a nelituji!

RADEK.K.
1. 11. 2009, 22:12:33
DÍKY ZA RECENZI. VŠE BYLO DĚLÁNO NA ANALOGOVÉM SYNŤÁKU http://napalmed.cz/pix/efx/xqx_blackbox.jpg

Odpověď uzivateli RADEK.K.:
1. 11. 2009, 22:17:48
trenT
tak, tak.. to s "programy" je jen nedorozumeni.

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek