Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

STARVING WEIRDOS

STARVING WEIRDOS

Into An Energy

autor: Loomer | 31. 10. 2009, 20:48:15 | návštěv: 2777 | reakcí: 0

Plnoúvazková hladovka Starving weirdos je posvěcena vším, co dělá label Kranky labelem Kranky. Kromě toho, že nevyšla na Kranky. Deska byla nahrána diajvaj a produkovaná svépomocí, jestli je tohle „obývákový zvuk", pak bydlení není hra.

Stoprocentně analogový zvuk biologických hodin, co tikají pomalu, dobře už bylo, elektronika chybí a z toho se nestřílí, protáhlé smyčce neublíží, post-rockové pravidlo, že po páření všichni umírají neplatí. Nálev Starving weirdos je pomalé zasvěcování, už ty názvy Seeing is believing, Pagan unity ritual a do toho zaříkává hlas, co je skoro Edward Norton, občas Jack, co chtěl zničit něco krásného, jindy Derek s haknkrajcem, co chtěl to samé a jinak. Spíš je asi rabínem, knězem a krásnou blondýnou dohromady.

Brnkání a mluvení se drží, v Ocean seal concentration někdo/něco valí „drei null acht" odkapává, odkapává a perpetuum mobile Neubauten se nezadrhne, kov bude furt v produktivním věku a můžeme mu říkat i skrečegličeklikenkats. A takový plech, jako občasné užtroubějí, třeba v One with candle, no moon light má k remixu Sinfonietty blízko a Janáček je v post-čemkoliv celkem nedoceněný. Starving weirdos zase tolik nevyčnívají, coby doplněk k Nudge sedí nejen „stájově", i když ne papírově. Přikázaný směr kouře je nosem, promyslet se až nad hlavu dovoleno.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: post-kranky
Nosič: CD
Celkový čas: 65:47
Rok: 2009
Vydavatel: Bo'Weavil
WWW: http://www.starvingweirdos.com
Seznam skladeb:
  1. Seeing is Believing (You Decide)
  2. Pagan Unity Ritual
  3. Everything Glass
  4. One White Candle, No Moon Night
  5. Walking Towards Perfection
  6. Dawn In The Distance
  7. Invocation By Fire
  8. Ocean Seal Concentration

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek