Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Pissed Jeans

Pissed Jeans

King of Jeans

autor: jerzy bajkał | 7. 01. 2010, 21:22:26 | návštěv: 2910 | reakcí: 0

1.
O předchozím albu Hope for Men se dalo říct jediné: ta deska je šílená. Obavy ze slevy vlastního zanícení se nekonají, uvažuju, jestli je někdo dneska schopný shrnout peklo do zápalkové krabičky, strčit tam ptáka a připálit si. Jak si takhle povídáme o situaci na měnové burze a posledních kvérech rudé stezky, ani jsem si nevšiml, že mi chytly džíny, kurvo. Panečku. Nevim, možná Lightning Bolt, ale jen jako paralela maniakálnosti. Jako kdyby se ánri rollins nakrknul, ještě před lety jako mladík a masožrout, a chtěl si podat bedňáky od Jesus Lizard. Jebe ti?

2.
Imprese vévodí a poláci říkají impresja. Rozevláté riffy a barbituráty tónů, tvrdošíjný faking a opakované ztráty vědomí. Obludné, nekompromisní a zničující. Blady devastejšn. Šmuzlování v kocovině a naježené péro krví. Semeno je smell a láska leda ke kudle. Všechny noise rockové věci jsou při vší síle jen odmocninou zla. Pissed Jeans jsou neandrtálci v džínách. Motory.

3.
Nedalo se o nich říct nic dobrého, ale ani špatného. Jako by naplňovali obecné představy nadreálné bytosti. Samozřejmě že tu byli předchůdci, pokrevní otcové. Tak se říkalo Stick Men with Ray Guns a jejich ucouranému taháku Satan baby, trochu podezřívám, že ten riff ukradli DM pro svůj nitroděložní song Personal Jesus, ale to jen na okraj.  Slovo by mohlo padnout i o kalifornských Fang, ale ti svou změkčilost rychle zakryli thrashem. Nebo o Drunks with Guns, se smrtící basou a podivně zmítavým, zkaženým vokálem. Ano, tohle byla trefa do lahve. Moje máma vždycky říkala: neotáčej se k lidem zády, nasadí ti červa do prdele.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: noise-rock
Nosič: CD/LP
Celkový čas: 39:36
Rok: 2009
Vydavatel: Sub Pop
WWW: http://www.whitedenim.com/pissedjeans/
Seznam skladeb:
 1. False Jesii Part 2
 2. Half Idiot
 3. Dream Smotherer
 4. Pleasure Race
 5. She Is Science Fiction
 6. Request for Masseuse
 7. Human Upskirt
 8. Lip Ring
 9. Spent
 10. R-Rated Movie
 11. Dominate Yourself
 12. Goodbye (Hair)

 

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek