Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Auxes

Auxes

Ichkannnichtmehr

autor: cyril kosak | 23. 03. 2010, 06:50:20 | návštěv: 3827 | reakcí: 1

„I feel so crazy your rules - all your rules you paint by numbers all day chronological chaos!" Tímhle výkřikem začíná prostořeká Ichkannnichtmehr a jestli se podkožní neurologové přou, jestli je BOD G, tak sem ho právě našel, sborové vokály úpí, jak když mě drží za koule přívětivá děvka, šeherezáda omotává příběhy, ruce nepotřebuje.

Je tam ten nervózní vztek raných Stooges nebo Blag Flag, ale i bujaré veselí šedesátkových kojenců Tokyo Sex Destruction, navíc naříznuté sonickým mládím disharmonických melodií, zároveň se to odehrává v urputné, nakažlivé rychlosti, menuju se Anča Divoká a nejlepší sem v kombinaci vysokých kopů. Když máš chuť na slovo, vyměň fráze za úderné slogany, bad luck, motherfucker.

V šestém válu jako by se  Dave Laney vymotal ze šatny New model army a řval jako postřelený: jsem justin vole sullivan, jen o dvacet let starší a dvacetkrát nasranější, kde je kurva svět??? Nevim, hned se po něm podívám, zatím si poslechni todle: „21st century lock down your dead dead lives it´s gnome!".

Dlouhá řada působivých riffů s frontálními nástupy zklidnění a zakvílení (Art criticism), neustálá palba, ale zároveň nezaměnitelnost jednotlivých songů, snadná zapamatovatelnost, která se kupodivu nerovná rychlé sublimaci. Vypalovačky, jejichž nasazení budou těžko trumfovat i květnoví návštěvníci Trigger Effect a vedle toho hutné ploužáky typu Second Shift.

Sbírka třinácti válů, když jednotlivé části jen výjimečně překročí tři minuty, vyrovnaná lajna, žádnej koks nebo seřezaná zeď, spíš jako když šňupeš vědomí vlastního vědomí, vidíš všechny barvy reality a víš přesně, co si s ní počít. A jak se dělají poslední fláky? Čtyřiadvacet vteřin a konfese, cejch do hrudi: „People who kill other people with their intake life, liberty, and the persuit of the greatest cup of coffee! What a bummer." Coffee time!

Související články

Auxes - Sunshine
New Model Army - Today Is a Good Day
Trigger Effect - Dare To Ride The Heliocraft

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: PUNK
Nosič: CD
Celkový čas: 33:54
Rok: 2010
Vydavatel: Gunner Records
WWW: http://www.myspace.com/auxes
Seznam skladeb:
 1. Chronulogical Chaos
 2. Bad Luck, Motherfucker
 3. International Rates
 4. Breathe! Breathe! Doctor! Doctor!
 5. Art Criticism
 6. Second Shift
 7. Panic attack
 8. Night Terrors
 9. Bump In The Night
 10. Bortum Of A Well
 11. Hit´em They´re Down
 12. Live From The Station
 13. Coffee Time!

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 1
trenT
23. 03. 2010, 15:07:00
joo, tohle mě dostalo (!)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek