Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

La Casa Fantom

La Casa Fantom

Fredlos

autor: Váša | 2. 10. 2010, 18:11:45 | návštěv: 2818 | reakcí: 0

Fredlos je LP, který má asi čtvrt hodiny. Deset pecek od kapely, co žije v lese kus za Oslem. Od dvoučlenný kapely, co žije na stromech v ekologický komunitě. Od dvou norskejch squatterů. Je to osobní manifest dvou lidí, Larse a Barda. Lidí, který si žijou po svým a nemaj to vždycky úplně lehký. Všechno se odráží v týhle desce.

Startuje se melancholickým intrem, do basovýho vybrnkávání přednáší přívětivej sampl: „I need just one more moment to be alone, one moment to make peace." Šlápni do pedálů a roztřískej ride. Jseš v prdeli, netušim, na co si to hraješ. „Who the fuck you think you are!?" La Casa Fantom nenechávaj moc prostoru snění, protože realita je občas dost tvrdá, o to víc probrání ze sna bolí. Ale přesto je to hezký. Vždycky ovšem nakonec přijde moment, kdy se narazí. Těch ran je hodně, třískaj tě ze všech stran, rány bičem do krve. Uvědomíš si svojí ubohost, se kterou se ale nikdy nesmíříš, budeš se rvát a křičet. Přesto je ta koupel ve sračkách něčím přitažlivá a nechceš se toho úplně vzdávat. Ve finále ale ucítíš svítání nad fjordem, vlastně to není svítání, jen o trochu víc světla, který ti dá další šanci. Nezahoď jí znova, teď se s tím ale musíš vypořádat sám, nepomůže ti už nikdo. Ta deska jde pod kůži, a to kurva hodně.

Související články

Hluch crew: norská spoušť La Casa Fantom v Discentru - crust ve dvou - netisková zpráva

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: crust
Nosič: CD/LP
Celkový čas: 18:34
Rok: 2008
Vydavatel: DIY
WWW: http://www.lacasafantom.com
Seznam skladeb:
  1. 1=x2-y2
  2. Den Sanne Gamle Greia
  3. Do For Livet
  4. Min Mantra
  5. Kunstykke
  6. Utbrent
  7. Jeg Brenner Meg
  8. Smaken Av Metall
  9. Fredlos

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek