Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Shogun Tokugawa

Shogun Tokugawa

Y3ARS

autor: Loomer | 27. 09. 2011, 22:52:43 | návštěv: 2595 | reakcí: 0

Útěchu/zneklidnění nabízí jen název. Y3EARS? Kipětpět maj apětpět? Hácéčko srdíčkem. Fílink i ten papírový prožitek je prostě nu-metalový, ne že ne, jako v rytmickejch symfonijíhihích Post-it svého času (zpěv právě tak osciluje jako dvě polohy Chestera Benningtona s angínou) a vlastně i v jejich textech. Což je průvan nějaký ten pátek zpět, čemuž přizvukuje produkce, i bicí mlaskají jak u Bullet for my Valentine (electro efekty nevyjímaje). Navíc, rozrůzněně tvrdé, povšechně však metalcorově vzpurné struny občas neodolají aranžovacím ani přímějším výjezdům. Přibližně v podobě, v jaké uváděly v úžas tak Petra Jandu v 80's, když odposlouchával tapping v sólech Eddieho Van Halena. Echt metalcore „písk" odmlka samozřejmě obsažena.

Jak by řekl Petr Marek, resp. jeho inkarnace ve 2singles: „V životě muže neexistujou jen smutný období, ale i ty naštvaný, nebojím se říct přinasranější vobdobí". Trek po treku (hádám, že kapela sama tomu říká songa, vál nebo něco obdobného) jde po téhle emoční hranici, podle potřeby ji vychylují sanšajn syntezátory či víc agnostic front bůstry. Ufňukaný hlas a jeho chrochtavý brácha už jsem zmiňoval, to samé. A propos 2singles: „Ta práce chlapů v těch studiích taky něco stojí," čili je zpěv správně po americku vytažený nade všechno. „Too much and not enough." -  to jsi vychytal, ale aj dojebal.

Zkouška je od toho, aby se pilovalo palm mute picking. Znám týpka, co umí nafotit supr fotky do bukletu natonašecédéčko, promo, víšjak. Samože dáme i ňákou hostovačku, kámo. Suburbian HC romance počesku, dynastie Tokugawa a Nováků.

„Dance around the room / with a glass of wine / be sure she's the only one tonight for you", Ratkine, kdybys věděl, jak ta umí líbat! Cože, ty jsi už...?

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: pop-screamo
Nosič: CD
Celkový čas: 35:10
Rok: 2010
Vydavatel: X Production
WWW: http://bandzone.cz/shoguntokugawa
Seznam skladeb:
  1. Transmission's Disconected
  2. Let's Dance
  3. Used To Hate It, Now I'm Curious
  4. Gentle Evening
  5. Math
  6. Too Much And Not Enough
  7. Helena
  8. The Days Are Gone
  9. Say Goodbye Forevermore
  10. X

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek