Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Bibio

Bibio

Mind Bokeh

autor: Miro Koněv | 7. 10. 2011, 18:42:35 | návštěv: 2248 | reakcí: 0

Encyklopedické znalosti vlastenců se mocně odrážejí od faktu, že kupuje levnou zacyklenou šamblonu značky Warp, volenou pod psím dohledem The Fairport Convention. Obrat se udál už průlomovou Vignetting the Compost, se kterou se rozlehla pokojem rozšafnost Wese Andersona. Minutu před koncem ale víte, že podlehnete. Respektuhodný. Ujebává džoše homa, což jen potvrzuje, že je dávno hvězdou paranormality stripování. Oh, how funky is THAT shit!

Od chvíle, kdy zaštípal členovkou na Hebdenova rozkřípaná vrata, uplatňuje umělecký rozhled a smysl pro neúprosně zařezávaný beat přišel. Ležaté osmičky uzavírá hlavou, přičemž zkreslením nepřestává dotírat na nebohý syntetizátorový 70-ový smog. Sampl akustiky, tak tady jí máš! Z hudebního vědátora cestuje vlastním popkulturním fenoménem - alespoň v UK. Dej mi smyčkou nebe, volá tresť aneb za kanálem hledej přístav, v Síni slávy The Bee Gees.

Málokdo si uvědomuje, kolik úsilí může vést cestu. Stephen nespekuluje, ale díky DIY patentu hrdě prodává své koláže do reklam a ty pak recykluje do sesmyčkovaných, střihem dokonalých kreací, po kterých se zhýčkané chilloutové publikum olizuje mlsněji než kočka. Šuk není šok. Přirozenou reakcí přeechovaných tónů je mísení ve film. Tohle by mohl být nejradikálnější soundtrack podzimu, pokud jste schopni vydržet sami se sebou na opuštěném ostrově. Perlivé bubliny života za čarou, kde říz výš nejpřesnějc.

Bibio (UK, Warp) vystoupí v doprovodu Yadla, dné a Pjoni & Ink Midget (SK) 8. 9. 2011 od 21:30 hodin v Meet Factory.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: tronika
Nosič: CD/2LP/mp3
Rok: 2011
Vydavatel: Warp
WWW: http://www.myspace.com/mrbibio
Seznam skladeb:
 1. Excuses
 2. Pretentious
 3. Anything New
 4. Wake Up!
 5. Light Seep
 6. Take Off Your Shirt
 7. Artists' Valley
 8. K is for Kelson
 9. Mind Bokeh
 10. More Excuses
 11. Feminine Eye
 12. Saint Christopher

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek