Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Edie Sedgwick

Edie Sedgwick

Love Gets Lovelier Every Day

autor: Miro Koněv | 17. 10. 2011, 17:38:50 | návštěv: 2902 | reakcí: 0

Ze všech čtyř řadovek drobného plešouna dopadá hodnocení novinky s dischordovským katalogovým číslem 169 naprosto nejlépe, Justin pokryl citlivé pasáže 1, 2 a 9 singlovkou Silver Bullets a na zbytku desky předvádí maximum (především rockového) hudebního potenciálu v hodně pestrých variacích, páv jeden nenadutá.

Znát je to především v akustikou lemované Shine & Light či kjůrovsky rozverné Knocking On My Door, líznuté nejenom třemi jazyky spoluhráček Jess, Kristiny a Carla (chce-li třeba i Josafeen), ale také skočnou basou, a především až v gospelově euforické Ava Devine. Jediné jméno jím tolik pranýřovaných celebrit patří na LGLED americké pornohvězdě...

Nekuřák ve smokingu častěji rezonuje na vlně bývalé labelmate Iana Svenonia, ovšem vystopovat se dá i podíl vlivů klasických desek posledních čtyř dekád. Sarkasmus stříká středem tónů, konec je cítit na tisíc způsobů, hniloba je čištěna extatickou vlnou tónů na dokonalých groove křivkách rytmiky.

Nevěříte? Pořiďte nosič, kde vás posadí na zadek fantasticky smíchané Medley, které slouží jako ideální klíč k pochopení hudební logiky. V časech, kdy se hroutí měny, tradiční (a mnohdy víc než prohnilé) hodnoty a černá ghetta chrlí každý den plné hrsti mixtapes, je tohle regulérní skákání vysoko postavené laťky. Nejíst maso neznamená neznalost vtipu...

Edie Sedgwick (USA, Dischord) vystoupí v doprovodu Kontroll dne 17. 10. 2011 v klubu 007 Strahov od 20 hodin.

Související články

Edie Sedgwick - Things Are Getting Sinister And Sinisterer

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: taneční/nezávislý rock
Nosič: mp3
Rok: 2011
Vydavatel: Dischord
WWW: http://www.myspace.com/ediesedgwick
Seznam skladeb:
 1. Silver Bullets
 2. See Saw
 3. Natural Born Killers
 4. Trip Inside My Mind
 5. Everybody Wants Some (Van Halen Mix)
 6. Shine a Light
 7. Who's That Knocking on My Door? (Post-Czech Mix)
 8. He Composed Lines that Frighten Stanzas
 9. Av a Dev i ne
 10. (We're Livin' in the) 21st Century
 11. Love Gets Lovelier Every Day Medley

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek