Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Planningtorock

Planningtorock

W

autor: Miro Koněv | 20. 10. 2011, 15:04:28 | návštěv: 2241 | reakcí: 2

Posledním releasem budí oprávněné naděje... Úvodní tóny odkazují k Violator, neustále modulem pošťuchovaný hlas se noří především v Tajemné hlubině. Dobrodružství nepoznaného se rozléhá velkoplošným plátnem, dvanáct tracků se přeměňuje v atypické nánosy nesmývatelných barev. Nic k tanci, jen poslech v rokokově přizdobeném křesle.

Prvotina Have It All čpí ambicemi raných alb Goldfrapp, ovšem Bristol a Londýn jsou nebem a dudami. Hansou a Luftganjou? Davidem a Iggym? Každopádně současné velmi otevřené berlínské období odizolovalo fanatický mus. Dalšími průhledy Janine nahlíží Philipa Glasse, slízává ztvrdlé bradavky witchhouseových přeludů, neplánovananě počíná s tenorsaxofonem.

Klíč k W neexistuje, paranormalita vůdkyně balancovaná tyčí podvojnosti se projevuje na mnoho způsobů sebereflexe. Terapie vychrstlá do drážek vinylu ale funguje. Důvodem bude odstup od v každém ohledu rutinních postupů (nevylučuje při tom minimalistickou texturu!), kterým se rádi blížíme obloukem. Od spolupráce s The Knife (respektive The Knife/Mount Sims) posun!

Zrcadlení psa plaší kočkovité šelmy. Ostatně panteon řeckých bohyní klešuje nehybností pouliční styl prázdnoty víc než každý druhý rohový překupník. Klub jako místo prolnutí plní základ, stejně jako Milky Blau roli nenápadného hitu na motivy filmové hudby. S limitem genderu. Jé, tu uvidíte rádi!

Planningtorock (UK, DFA) vystoupí dne 20. 10. 2011 v Meet Factory, sál se otevírá ve 20:30 hod. Support: Kazety.

Související články

LCD Soundsystem - 45:33
LCD Soundsystem - Sound of Silver

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: avantgardní elektronika
Nosič: mp3
Rok: 20011
Vydavatel: DFA Records
WWW: http://www.myspace.com/planningtorock#
Seznam skladeb:
 1. Doorway
 2. The One
 3. Going Wrong
 4. Manifesto
 5. I Am Your Man
 6. The Breaks
 7. Living It Out
 8. Milky Blau
 9. Jam
 10. Black Thumber
 11. Janine
 12. 9

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 2
koněv
21. 10. 2011, 12:30:33
naživo taky překvapivý. tlumenej minimal, šamanský pohyby a afrorobotka za laptop/mixpultem. lo-fi electro rit. jen, víc a houšť. mimochodem mezi nejdivnější desky určitě řadim i shabazz palaces s letošní black up. jen ty texty!

bgt
21. 10. 2011, 11:57:34
musim rict, ze uz jsem dlouho nenarazil na tak " divnou " desku. moc popsat se to nedá, nejbliz je tomu posledni odstavec :)

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek