Vítejte na DIYCORE.NET

HLAVNÍ MENU

HLAVNÍ RUBRIKY

UŽITEČNÉ

KOLABORACE

UŽIVATELSKÁ SEKCE

DIYCORE.NET

VYHLEDÁVÁNÍ

TWITTER

RSS

DESKA MĚSÍCE

PÍŠOU JINDE

SAPORT

- - - - - - - - - RECENZE HUDBA - - - - - - - - -

Jedi Mind Tricks

Jedi Mind Tricks

Violence Begets Violence

autor: Miro Koněv | 19. 02. 2012, 18:03:24 | návštěv: 2301 | reakcí: 0

Fakt, že zmrtvýchvstání pořízka Vinnie Paze jako určujícího elementu se čekalo tři roky, šlo vyčíst už z kobří impozance intra, kde promlouvá hlas nevědomí nezkalenou myšlenkou. City psychopatů by neměly být tabu, zvlášť ve společnosti, kde je už povoleno vše - od státního přitakávání mafianismu až po legální souložení se zvířaty. V tomto ohledu se vyvalí energie protřelých (JMT vydali první desku před bezmála 15 lety!) v podobě nenápadité, přesto mocné tsunami.

Kolaba nedělali Vinniemu nikdy problém, linii vedoucí skrz Filadelfii až po New Jersey zdobí dlouhá dráha kamarádských výpomocí. When Crows Descend Upon You s Demozem, Design In Malice s Young Zeem a Pacewonem dávají význam i nezasvěceným příznivcům hard rapu, jehož advokátem je nejenom samotná ulice, ale i postoj dalších kolektivů v okolí. Respekt JMT nechybí, na dlouhém seznamu spolupracovníků najdete jména GZA, Killah Priest, Immortal Technique anebo Ill Bill.

Po prvním poslechu se ještě za koule držet nebudete, pravděpodobné to nebude ani později. Nicméně - nakřáplé a rotující rýmy napadají mozkové závity jak vyhladovělé a zdivočelé včely. Cesta do nitra skeptiků, beroucích život jako příležitost k okamžitému zisku, se jeví sestupně a minimálně do půlky desky, kterou lemuje Weapon Of Unholy War, pak už se dá bavit o úzké personální vazbě na La Coka Nostra anebo Psycho Realm. Nic ve zlém, staré psy novým kouskům neučí ani mistr lotosové lampy.

Tohle je deska, která ráda přesvědčí, že není potřeba zbytečně rvát do inster zvuk kytar, když jejich pomyslné riffy stále buší do kovadliny. Pokud při tom cáká pot nejenom z Vinnieho a Jus Allaha, ale i z fanoušků na show, pak se sedmý zářez Violence Begets Violence nemíjí s cílem. Zvlášť s podporou DJů Kwese a Hyptonist Beatse vyžívajících se v ornamentálních melodiích i akurátních, přesto srozumitelných beatech. Pěst dělnické třídy juchá a nechává se unášet proudem do míst, kde se dá rebelie se svraštělým čelem s přehledem odrapovat.

Jedi Mind Tricks (USA, Enemy Soil) vystoupí dne 19. 2. 2012 od 21h v prostorách Lucerna Music Baru.

Informace

Velký obrázek: titulní strana alba
Žánr: hip hop
Nosič: LP, CD, MP3
Celkový čas: 46: 54
Rok: 2011
Vydavatel: Enemy Soil
WWW: http://www.jmthiphop.com
Seznam skladeb:
 1. Intro (produced by Scott Stallone)
 2. Burning the Mirror (produced by C-Lance)
 3. When Crows Descend Upon You featuring Demoz (produced by Hypnotist Beats)
 4. Fuck Ya Life featuring Blacastan (produced by Junior Makhno)
 5. Imperial Tyranny featuring King Magnetic (produced by C-Lance)
 6. Design in Malice featuring Young Zee & Pacewon (produced by Mr. Green)
 7. Weapon of Unholy Wrath (produced by Shuko)
 8. Target Practice (produced by Hypnotist Beats)
 9. Carnival of Souls featuring Demoz (produced by Grand Finale)
 10. Willing a Destruction onto Humanity (produced by C-Lance)
 11. Chalice featuring Chip Fu (produced by Illinformed)
 12. BloodBorn Enemy (produced by Nero)
 13. The Sacrilege of Fatal Arms (produced by C-Lance)
 14. Street Lights (produced by Nero)

Vaše Reakce

Výpis pěti nejnovějších reakcí. Celkem reakcí k tomuto článku: 0

SPOKOJÍZDA

spojizda obrázek

SLOUPEK

tamas

Nadřazenost státu podepřeného západním kapitálem měla do sedmdesátých let za následek hluboké změny. Ty byly umožněny jednak vyhlazením velmi malého kapitalistického sektoru během první poloviny dvacátých let v SSSR a mezi lety 1945 až 1948 na nově získaných územích. A dále – a to především – nově vybudovaným mohutným moderním hospodářstvím. Převládající sociální skutečnost staré východní Evropy – rozsáhlé velkostatky stále vlastněné aristokracií a církví a vedle toho ta nejhorší rolnická bída – zmizela beze stopy. Máme před sebou městské společnosti, kde většina lidí, dřívějších rolníků, později průmyslových dělníků, dnes „jen lidí“, žije na obrovských sídlištích postavených všude podle stejných plánů, od Šanghaje až po Prahu a Lublaň. A žije tam dosud, jenomže továrny jsou zavřené a lidé jsou většinou nezaměstnaní nebo důchodci. Pachuť porážky je neklamná.

G. M. Tamás

SUPPORT SONGS

TLAČENKA

web: CrosseR | grafika: wewerca | neřešte autorská práva, vždy uvádějte zdroj!
spodni obrazek